دهستان شمیل بندرعباس به بخش ارتقاء یافت

بندرعباس- ایرنا- دهستان شمیل از توابع بخش تخت شهرستان بندرعباس با پیگیری استاندار هرمزگان و موافقت کشور به بخش ارتقاء پیدا کرد که تفسیر موضوعی و مراحل اجرایی آن به‌زودی از سوی استانداری اعلام خواهدشد.

استاندار هرمزگان عصر پنجشنبه با اعلام این خبر گفت: ارتقای دهستان شمیل به بخش، در راستای ارتقاء خدمات رسانی به مردم این منطقه و به عنوان یکی از اولویت های مجموعه دولت در هرمزگان در دستور کار قرار گرفته بود.
فریدون همتی، از نمایندگاه سابق و فعلی حوزه مرکزی هرمزگان در مجلس شورای اسلامی به‌دلیل همراهی برای تحقق این مصوبه قدردانی کرد.
وی با اشاره به تصویب ۲ الحاق و انتزاع در شهرستان های میناب و رودان در وزارت کشور، بیان داشت: پس از ابلاغ رسمی این مصوبه از سوی وزارت کشور به استانداری هرمزگان، جزییات آن منتشر خواهد شد.
استاندار هرمزگان، توجه به مطالبات و درخواست‌های مردمی را یکی از سیاست‌های مهم دولت در استان عنوان و خاطرنشان کرد: همراهی مردم، شوراهای اسلامی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در به ثمرنشستن این مطالبات، بسیار حائز اهمیت و قابل تقدیر است.
همتی ادامه داد:در راستای اجرای قانون تعاریف و ضوابط تقسیمات کشوری و با توجه به پیگیری و بررسی‌های انجام شده، هیات وزیران با تغییر و اصلاحات تقسیماتی در استان‌ هرمزگان موافقت کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها