۲۷ آذر ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۱۴
کد خبرنگار: 1421
کد خبر: 84151909
۰ نفر

برچسب‌ها

 مسابقات تنیس، جام دیپلمات‌ها در کیش برگزار می‌شود

کیش-ایرنا- مسابقات تنیس جام دیپلمات‌ها با حضور ۱۰۰ نفر از دیپلمات‌های کشورهای عضو اکو اسفند امسال در جزیره کیش برگزار می‌شود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در نشست امضای تفاهم نامه با فدراسیون تنیس کشور با اشاره به محدودیت های ناشی از شیوع کرونا و برنامه ریزی برای انجام مسابقات تنیس گفت: زیرساخت های مناسب ورزشی درکنار امکانات مطلوب اقامتی ،بندری و فرودگاهی جزیره کیش را به مقصدی مطلوب برای میزبانی ازرقابت های ورزشی ملی و بین المللی تبدیل کرده است

غلامحسین مظفری با تاکید بر اینکه کیش ظرفیت ایجاد تحول در عرصه گردشگری ورزشی کشور را دارد تصریح کرد: برنامه ریزی و مدیریت برگزاری رقابت ها باید به گونه ای باشد که گردشگران درهر دوره شاهد ارتقاء سطح کیفی و کمی مسابقات و میزبانی شایسته کیش باشند.

وی برگزاری رقابت ها و اردوهای ورزشی را فرصتی ارزشمند برای معرفی مزیت های سرمایه گذاری و توانمندی های این جزیره زیبا عنوان کرد و گفت: با امضاء این تفاهم نامه جام های تنیس آقایان و بانوان، مسابقات بین المللی جوانان، تنیس با ویلچر، جام حذفی و تنیس ساحلی از ۲۴ دی تا ۲۱ بهمن در جزیره کیش پرپا خواهد شد.

مظفری با تاکید بر تجارب خوب فدراسیون تنیس در برگزاری مسابقات سال های گذشته افزود: پیشنهاد برگزاری جام دیپلمات ها که در کنار دیگر مسابقات عنوان شده، با توجه به شرایط خوب آب و هوایی کیش موجب تداوم حضور گردشگران داخلی و خارجی ، دیپلمات‌های کشورهای عضو اکو و سایرکشورهای شرکت کننده دراین رویدادهای ورزشی می شود.

همچنین رئیس فدراسیون تنیس کشور نیز در این نشست گفت: تدابیر و تمهیدات لازم برای حضور در مسابقات تنیس انجام شده و تمامی بازیکنان پس از تست کرونا اجازه ورود به مسابقات را خواهند داشت، همچنین قوانین و مقررات بهداشتی به جد پیگیری و اجرا خواهد شد.

داوود عزیزی در خصوص پیشنهاد برگزاری مسابقات جام دیپلمات‌ها در جزیره کیش اظهارداشت : در دیدار با مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش این پیشنهاد مطرح شد تا پس از جام حذفی آقایان در اسفند امسال  مسابقاتی با حضور ۱۰۰ نفر از دیپلمات‌های کشورهای مختلف درکیش برگزار شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها