پویش همگانی شب یلدا در خانه می‌مانیم در دیلم برپا شد

گناوه - ایرنا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی دیلم استان بوشهر گفت: پویش همگانی" شب یلدا در خانه می‌مانیم" با هدف قطع زنجیره بیماری کرونا در این شهرستان راه‌اندازی شد.

زهره محنایی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این پویش  در اجرای طرح گام چهارم مدیریت و کنترل این بیماری که  به نام شهید حاج قاسم سلیمانی مزین است و ارج نهادن به زحمات کادر درمان با همت این اداره و همکاری  شبکه‌های مجازی برگزار می‌شود.

وی گفت: راه عملی قدردانی از تلاش های سفیدپوشان جامعه  در طولانی‌ترین شب سال که تقارن با روز پرستار است  ماندن در خانه است.

وی اظهارکرد:  عموم مردم این شهرستان برای کمک به کادر درمان و کاهش آثار و تبعات ناشی از دورهمی‌های خانوادگی در طولانی ترین شب سال، به پویش در خانه ماندن بپیوندند.

محنایی افزود: مردم با احترام به کادر درمان و حفظ سلامت خود و خانواده‌هایشان از برگزاری میهمانی و دورهمی در  شب یلدا بجد پرهیز کنند تا با کمترین ضریب بیماری به استقبال زمستان کرونایی برویم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی دیلم گفت:  همچنین باتوجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی و ممنوعیت دورهمی های خانوادگی در شب یلدا، ویژه برنامه‌ای با عنوان" پویش مجازی با قصه " با موضوع قصه‌های شاد سرزمین من پیش‌بینی شده است که در شبکه های مجازی برگزار می‌شود.

وی یادآورشد: علاقه‌مندان جهت شرکت در پویش مجازی شب یلدا با قصه می‌توانند اثر خود را بصورت ویدیویی  در سه دقیقه  در کنار خانواده خود ضبط کنند و به شماره تلفن ۰۹۱۷۲۴۱۰۰۴۸ روابط عمومی این اداره بفرستند.

محنایی اظهارکرد: رسانه‌های شهرستان  تاکنون نقش بسزایی در آگاهی بخشی عموم جامعه  جهت پیشگیری از ویروس کرونا داشتند و در این پویش همگانی نیز انتظار داریم  با جریان سازی رسانه‌ای پویش شب یلدا در خانه بمانیم همکاری داشته باشند.

شهرستان دیلم در شمال استان بوشهر واقع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha