امروز آخرین مهلت ثبت نام باشگاه‌ها برای دریافت تسهیلات است

زنجان - ایرنا - معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: ۲۷ آذرماه آخرین مهلت ثبت نام موسسین باشگاه‌های ورزشی برای دریافت تسهیلات جدید کرونایی است.

محمدعلی حمزه پور، روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: متقاضیانی که تمایل به استفاده از این تسهیلات بانکی تا فرصت باقی مانده را دارند نسبت به ثبت نام اقدام کنند و از مزایای آن در این روزهای کرونایی بهره‌مند شوند.

وی اظهار داشت: متقاضیان پس از پایان مرحله اول (عضویت در سامانه میز خدمت الکترونیکی وزارت ورزش و جوانان به آدرس sd.msy.gov.ir) در مرحله دوم نیز پس از تایید اداره کل ورزش و جوانان، در سامانه کارا به آدرس https://kara.mcls.gov.ir  ثبت نام خواهند کرد که زمان آن متعاقبا اعلام خواهد شد.  

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: تسهیلات جدید کرونایی در قالب وام بانکی پرداخت می‌شود و این بهترین فرصت برای موسسین باشگاه‌های ورزشی است تا با دریافت تسهیلات بانکی، بتوانند بخشی از ضرر و زیان وارده و مشکلات ایجاد شده ناشی از شیوع ویروس کرونا به باشگاه را از این طریق جبران کنند.

وی اظهار داشت: سقف تسهیلات بانکی برای هر باشگاه ورزشی ۸۰ میلیون تومان (۱۶ میلیون به ازای هر نفر تا سقف پنج نفر) با کارمزد ۱۲ درصد و بازپرداخت ۲ ساله بوده و به منظور دست‌گیری و حمایت از موسسین باشگاه‌های ورزشی در این شرایط کرونایی ۶ ماه تنفس نیز در نظر گرفته شده است.

حمزه پور تعداد باشگاه های ورزشی این استان را ۳۵۰ باب اعلام کرد و اظهار داشت: بیش از ۳۰۰ نفر از فعالان در باشگاه های ورزشی زنجان اعم از باشگاهدار و مربی توانستند از تسهیلات قبلی در نظر گرفته شده بهره مند شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =

سرخط اخبار استان‌ها