تیم فوتبال آلومینیوم اراک در دیدار آتی خود برای امتیاز کامل می‌جنگد

اراک - ایرنا - مربی تیم فوتبال لیگ برتری آلومینیوم اراک گفت: این تیم فردا (پنجشنبه) مقابل صنعت نفت آبادان برای امتیاز کامل بازی می‌جنگد تا جایگاه خود در جدول را بهبود بخشد.

«حمید عبداللهی» عصر چهارشنبه در جریان نشست خبری پیش از بازی مقابل صنعت نفت آبادان در اراک افزود:

 صنعت نفت آبادان تیمی با اصالت در فوتبال ایران است و همه می‌دانند آبادان در فوتبال ایران قابل احترام هست و خواهد بود و کادر فنی و بازیکنان خوبی دارد.

وی بیان کرد: با همه احترامی که برای این تیم قایل هستیم، فردا (پنجشنبه) با توکل بر خدا،  به دستور سرمربی تیم و با تفکرات او و تلاش و همت همه بازیکنان برای همه امتیاز بازی می‌جنگیم.

مربی تیم آلومینیوم اراک ادامه داد: خطیبی(سرمربی) و کادر فنی آلومینیوم اراک به دنبال پوشش نقاط ضعف خود و ادامه روند صعودی  تیم تا رسیدن به جایگاه مطلوب هستند ...

عبداللهی عنوان کرد: در بازی فردا مقابل صنعت نفت آبادان، «محسن ربیع خواه» را نداریم و به طور قطع تا نیم فصل نیز حضور او را در بازی‌ها از دست داده‌ایم و پرکردن جای خالی این بازیکن خوب بسیار سخت خواهد بود.

وی گفت: بازیکنان تیم فوتبال آلومینیوم اراک هم قسم شده‌اند تا بازی فردا را به بهترین شکل انجام دهند تا سه امتیاز را کسب و آن را تقدیم ربیع‌خواه کنند.

مربی تیم آلومینیوم اراک اضافه کرد: این تیم فردا ۲ مصدوم  نیز دارد که در این دیدار نمی‌توانند حضور داشته باشند.

عبداللهی اظهار داشت: تیم آلومینیوم اراک بازی‌های صنعت نفت را چندین بار مشاهده کرده و به خوبی نقاط ضعف و قوت این تیم را می‌داند اما به طور قطع بازی فردا سخت خواهد بود.

تیم آلومینیوم اراک فردا پنجشنبه (۲۷ آذرماه) در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک به مصاف تیم صنعت نفت آبادان  می‌رود.

در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور ۱۶ تیم با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

تیم صنعت نفت آبادان تاکنون با ۶ بازی، سه برد، ۲ مساوی و یک باخت در جایگاه دوم جدول این لیگ قرار دارد و تیم آلومینیوم اراک با ۶ بازی، یک برد، سه مساوی و ۲ باخت در جایگاه ۱۲ ایستاده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها