فرمانده کل ارتش با خانواده شهید جلیلوند دیدار کرد

تهران- ایرنا- فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در منزل شهید مدافع سلامت سرتیپ جلیلوند گفت: ما در پناه ایثارگری‌های شهدای والامقام و رشادت‌های مثال‌زدنی آنها امروز در دنیا سرافراز و سربلند هستیم.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی با حضور در منزل شهید سرتیپ دوم قاسم جلیلوند ضمن تبریک و تسلیت به خانواده این شهید اظهارکرد: وقتی ما نظامی‌ها لباس سربازی بر تن می‌کنیم، غایت آرزوی ما این است که پایان عمر ما با شهادت همراه باشد و وقتی یک نظامی در چنین جریان و مشکلی که برای یک ملت پیش آمده، موضوعی که وظیفه اصلی وی نبوده ولی با حسّ مردم دوستی و عشقی که به میهن و ملت شریف خود داشت به این شکل فداکارانه به هدف خود دست پیدا کرد، واقعاً جای غرور و افتخار دارد.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: ارتش علاوه بر دفاع و جنگ در همه صحنه‌ها از جمله سیل، زلزله و بیماری همه‌گیر و منحوس ویروس کرونا در کنار مردم و مدافع آنان بوده و این شهید بزرگوار از جمله کسانی بود که این افتخار را در کارنامه ارتش ثبت کرد.

موسوی تصریح کرد: ما در پناه ایثارگری‌های این شهدای والامقام و رشادت‌های مثال‌زدنی آنها امروز در دنیا سرافراز و سربلند هستیم و این سرافرازی به‌پاس رشادت‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای انقلاب اسلامی، شهدای مدافع حرم و شهدای مدافع سلامت است و اگر این ایثارگری‌ها نبود، سرنوشت کشور ما معلوم نبود و چه بسا ما نیز مانند بعضی کشورهای دیگر وضعیت اسفناکی داشتیم.

وی خاطرنشان کرد: قطعاً دعای خیر خانواده بزرگوار شهدا شامل حال ما می‌شود و ما اعتقاد داریم که شهدا حاضر و ناظر بر ما و کلید حل مشکلات هستند و امیدواریم خداوند متعال به قلب‌های شما آرامش و قدرتی بدهد که بتوانید در این مصیبت وارده صبر داشته باشید.

در این دیدار، سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران را همراهی کرد.

شهید مدافع سلامت سرتیپ دوم «قاسم جلیلوند»، فرمانده مرکز آموزش درجه‌داری حضرت علی اکبر (ع) پدافند هوایی اراک و ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان مرکزی به عنوان عضو تأثیرگذار ستاد استانی مبارزه با کرونا از آغاز شیوع این بیماری، خدمات ارزنده و شایان توجهی در مقابله با کرونا در استان مرکزی انجام داد.

تلاش برای اعزام گروه‌های یاری‌رسان به شهرها و روستاهای اطراف بمنظور ضدعفونی محیط و ارائه خدمات بهداشتی، درمانی و برپایی نقاهتگاه بزرگ ارتش برای بیماران کرونایی در استان مرکزی که  از استان های درگیر در موج اول کرونا بود  از فعالیتهای شهید جلیلوند به شمار می‌رود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha