کمیته امداد استان سمنان بیش از ۴۰۰ تبلت بین دانش‌آموزان توزیع کرد

شاهرود- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان گفت: افزون بر ۴۰۰ دستگاه تبلت بین دانش آموزان توزیع شده که از این تعداد ۱۴۷ دستگاه مربوط به شهرستان شاهرود است.

محسن مسعودیان راد روز چهارشنبه در حاشیه اهدای ۵۰ دستگاه تبلت به دانش آموزان نیازمند شهرستان شاهرود در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: یکی از نیازهای اساسی در شرایط همه گیری کرونا برای دانش آموزان تهیه تجهیزات آموزش غیر حضوری از جمله تبلت است.

وی با بیان اینکه کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان شاهرود با اهدای  ۵۰ دستگاه که امروز توزیع کرد ،  نیاز دانش آموزان این شهرستان را برطرف کرده است، افزود: این تبلت ‌ها به همت خیران و کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان خریداری و توزیع شد.

مسعودیان با اشاره به اینکه برای خرید هر دستگاه تبلت مبلغ ۱۵ میلیون ریال از کمیته امداد امام خمینی(ره)  استان به حساب هر مرکز واریز می شود، ابراز داشت: ارزش هر دستگاه تبلت ۳۰ میلیون ریال است که مابقی تا سقف باقیمانده را هر مرکز از منابع باز، داخلی و مردمی خود تهیه کرده و در اختیار نیازمندان قرار می دهد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان با بیان اینکه پیش بینی نیاز استان تهیه ۹۰۰ دستگاه تبلت  است، تصریح کرد: در اولویت نخست تاکنون ۴۰۰ دستگاه توزیع شده و مابقی  تا دهه فجر تهیه و توزیع خواهد شد.

کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان شاهرود ۶۲۶ یتیم را زیر پوشش دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =