مسابقه طراحی «یادمان سرباز وطن» برگزار می‌شود

تهران-ایرنا- منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد مسابقه طراحی «یادمان سرباز وطن» را برگزار می‌کند و با اجرای این یادمان میزبان نماد و نشانی با هویت و گستره ملی خواهد شد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت نوسازی عباس‌آباد، این مسابقه با هدف ساخت سازه‌ای با هویت ملی از سوی اراضی عباس آباد در حال اجراست و تا ۱۷ دی ماه مهلت ارسال آثار طراحی خواهد بود.

منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد با اجرای یادمان «سرباز وطن» شاهد هویتی جدید می‌شود، هویتی ملی برای کسانی که برای آب و خاک و عزت و سربلندی ایران از خون خود گذشتند ساخته می‌شود و در اراضی عباس آباد (باغ موزه دفاع مقدس) نصب خواهد شد.

شهرداری تهران برای ارج نهادن به مقام والای سربازان وطن، مجاهدانی که در طول تاریخ برای حفظ و اعتلای ارزش‌های سرزمینشان جانبازی کرده‌اند، از تمامی هنرمندان و صاحبان فکر و اندیشه دعوت می‌کند تا در این مسابقه‌ شرکت کنند.

طراحان، معماران، مجسمه‌سازان و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه این مسابقه ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی abasabad.tehran.ir مراجعه و یا با شماره ۲۲۸۸۹۳۴۸ تماس بگیرند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha