۲۶ آذر ۱۳۹۹،‏ ۹:۳۲
کد خبرنگار: 1794
کد خبر: 84149968
۰ نفر

برچسب‌ها

طرح سفره مهربانی در قزوین اجرا می‌شود

قزوین – ایرنا – مسوول دبیرخانه کانون‌های خدمت رضوی استان قزوین گفت: طرح سفره مهربانی و نان متبرک در سطح استان به منظور تسویه حساب بدهی‌های نیازمندان به نانوایان اجرا می‌شود.

حسنعلی نوروزی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی انتشار خبری از رئیس اتحادیه نانوایان قزوین در خصوص وضعیت نیازمندان در تهیه نان روزمره و بدهی آنها به نانوایان، جلسه‌ای با حضور رئیس و نایب رئیس اتحادیه نانوایان قزوین برگزار کردیم تا تدابیر لازم را برای رفع این مشکل اتخاذ کنیم.

وی با اشاره به اجرای طرح سفره مهربانی و نان متبرک در سطح استان به منظور تسویه حساب بدهی‌های نیازمندان، اضافه کرد: با توجه به اجرای این طرح، مقرر شد در اسرع وقت آمار این خانواده‌ها که چندان هم زیاد نیستند به دبیرخانه کانون‌های خدمت رضوی استان ارسال شود تا خادمیاران ‌رضوی برای تسویه حساب آنها اقدام کنند.

نوروزی گفت: طرح نان متبرک با مشارکت خیران و آستان قدس رضوی به اجرا درآمده و جهت رفع مشکل تهیه نان خانواده‌های نیازمند برای مدت حداقل سه ماه پیش بینی شده است.

این مسوول اضافه کرد: در این طرح، یک کارت بانکی با مبلغ ۴۵۰ هزار تومان موجودی با مشارکت خیران و آستان قدس رضوی به خانواده‌های نیازمند تحویل داده می‌شود تا بتوانند روزانه مبلغ پنج هزار تومان نان مورد نیاز خود را از نانوایی‌های محل تأمین کنند.

نوروزی ادامه داد: کلیه عزیزان و خیران می‌توانند جهت مشارکت در این طرح و واریز بابت طرح نان متبرک از طریق شماره کارت و حساب استان با شناسه شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۶۶۶۹۷۲۴۴۱، شماره حساب ۵۸۶۴۶۷۰۷۳۶، شماره شبا Ir۱۶۰۱۲۰۰۰۰۰۰۰۰۰۵۸۶۴۶۷۰۶۳۶ و شماره شناسه نذر نان ۱۱۰۰۳۵۱۱۴ اقدام کنند تا در گستردن سفره مهربانی درخانه‌های گرم خانواده‌های نیازمند سهمی داشته باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها