۲۵ آذر ۱۳۹۹،‏ ۲۱:۱۰
کد خبرنگار: 2574
کد خبر: 84148681
۰ نفر

برچسب‌ها

معاون سیاسی استانداری بوشهر:شهدا قهرمانان ملی هستند

بوشهر- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت:شهدای دوران دفاع مقدس قهرمانان ملی هستند و رسالت همه ما پاسداشت خون آنهاست .

به گزارش ایرنا محمد تقی ایرانی سه شنبه شب در نخستین سفر به شهرستان دیلم در دیدار با خانواده شهید پهلوانی افزود: شهدا ی دوران دفاع مقدس  وحدت ،انسجام ،همدلی را برای  جامعه به ارمغان آوردند.

وی  یادآورشد: شهیدان به دنیا ثابت کردند که از راه نظامی نمی توان به کشور آسیب وارد کرد و امروز دشمن از راه تحریم ، مسموم کردن فضای داخلی و فضاهای رسانه ای و مجازی در صدد ایجاد ناامنی درکشور است .

 ایرانی  یادآورشد : شهدا چشم و چراغ این مملک هستند و خانواده آنان نیز نماد ویژگی های انسان تکامل یافته هستند که نباید به فراموشی سپرده شوند .

معاون سیاسی استانداری بوشهرگفت : درسفر امروز به شهرستان دیلم و درجلسه شورای تامین  با حضور فرماندهان انتظامی ،نظامی وامنیتی ودستگاه قضایی مسائل استان وشهرستان بویژه درخصوص انتقال ایست و بازرسی شهید موسوی دیلم و کالای همراه ملوان  مسال مورد نیاز برای تصمیم گیری مطرح شد .

وی افزود: درسطح ملی اقدامات خوبی در رابطه با ملوانی درحال انجام است که پس از آماده شدن مصوبه مردم درجریان قرار خواهند گرفت .

وی بیان داشت:  با امام جعه دیلم در زمینه رشد و توسعه شهرستان ،مسائل ومشکلات مردم بویژه اقدامات پیشگیرانه درمقابل  ویروس کرونا، وضعیت اقتصادی و فرهنگی تبادل نطر و هم اندیشی شد.

ایرانی تعامل فرماندار دیلم با ادارات این شهرستان را مشهود دانست و گفت : دراین شرایط حساس و دشوار از مقطع تاریخی انقلاب اسلامی توصیه داریم همه مسئولین و مردم انسجام و وحدت خود را حفظ کنند .

معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر اظهارداشت : آحاد جامعه با وحدت کلمه که در استان حاکم شده است باید در راستای توسعه زندگی و کسب و کار مردم کمک کنیم .

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha