دستگیری عامل رعب و وحشت  در اسفراین و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

بجنورد- ایرنا- فرمانده انتظامی اسفراین گفت: فردی که در یکی از داروخانه های سطح شهر اسفراین موجب رعب و وحشت شهروندان شده بود، دستگیر شد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مجید یگانه پور روز سه شنبه اظهار داشت: در بررسی های انجام شده مشخص شد متهم موردنظر دارای چندین مورد سابقه شرارت، خرید و فروش مواد مخدر بوده است.

وی افزود: در یک عملیات غافلگیرانه متهم دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

هتاک فضای مجازی در دام پلیس

فرمانده انتظامی اسفراین همچنین گفت: هتاک فضای مجازی که اقدام به انتشار مطالب توهین آمیز علیه مسئولان و نظام در بستر فضای مجازی کرده شناسایی و دستگیر شد. 
سرهنگ مجید یگانه پور افزود: در بررسی های بعمل آمده مشخص شد متهم دارای سوابق متعدد کیفری بوده و برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

کشف ۳۵ تن پیاز احتکار شده در بجنورد

جانشین فرمانده انتظامی خراسان شمالی از کشف ۳۵ تن پیاز احتکار شده در بجنورد خبر داد و گفت: در بازرسی انجام شده از سه انبار، مقدار ۳۵ تن پیاز احتکار شده که در سامانه جامع انبارها ثبت و اعلام نشده اند، کشف و ضبط شد.
سرهنگ محمد غلامی با بیان اینکه در همین رابطه سه نفر متهم نیز دستگیر و به مقر پلیس آگاهی منتقل شدند گفت: متهمان برای انجام مراحل قانونی به سازمان تعزیرات حکومتی استان معرفی شدند.

فیلم مستند رباط های تاریخی استا تولید می شود

فیلمی مستند با هدف معرفی و آشنایی با راه‌ها و رباط‌های تاریخی استات تولید می‌شود.

مدیر روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی گفت: این پروژه در مرحله پژوهش قرار دارد و پس‌ازآن مرحله فیلم‌برداری خود را آغاز می‌کند.

محسن عباسی اظهار داشت: شواهد، سفرنامه‌ها و مستندات تاریخی از راه‌ها و رباط‌های خراسان شمالی که در مسیر جاده ابریشم قرار دارد در این مستند به نمایش گذاشته می‌شود.

مدیر روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی افزود: مستند راه‌ها و رباط‌های استان به تهیه‌کنندگی پیام مهنانی و کارگردانی ایمان بدری تولید می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha