باید فضا را برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم کنیم

کرمانشاه- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با تاکید بر زمینه‌سازی لازم برای انتخابات ۱۴۰۰ تاکید کرد: باید فضا را طوری فراهم کنیم که مردم مشارکت حداکثری در انتخابات سال آینده داشته باشند.  

روابط عمومی استانداری کرمانشاه روز سه شنبه به نقل از «حسین خوش اقبال» در جلسه ستاد انتخابات صدا و سیمای مرکز کرمانشاه اعلام کرد: سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی از این جهت که نخستین انتخابات در دوران عبور از تحریم ها و خروج از بحران کرونا خواهد بود برای مردم امیدوارکننده خواهد بود.

وی تاکید کرد: هدف ما برگزاری انتخابات باشکوه، قانونی و صحیح است و البته حق انتخابات با مردم است.  

خوش اقبال تصریح کرد: امکان دارد که مردم گلایه هایی داشته باشند اما گروه های سیاسی و اقشار مختلف مردم اهمیت اصل انتخابات و مشارکت را نباید فراموش کنند.

وی، انتخابات شوراها را از برکات انقلاب اسلامی دانست و تاکید کرد: هرچه مردم امیدوارتر باشند مشارکت در انتخابات بالاتر می‌رود.

معاون کرمانشاه یادآور شد: حتما دغدغه های رسانه صدا و سیما موردنظر خواهد بود تا یک فضای همدلی برای مشارکت همه جریان ها فراهم شود.

خوش اقبال با اشاره به شرایط اقتصادی ناشی از تحریم ها و محدویت های شیوع ویروس کرونا تصریح کرد: در این مدت نیازها و امکانات بهداشتی را با توان نیروهای داخلی تامین کرده ایم و هیچ چشم امیدی به بیرون نبوده است.  

وی با تاکید بر اینکه زمینه سازی رسانه ها برای افزایش مشارکت در انتخابات افزود: چشم امید ما به رای مردم است و یقینا مردم با مشارکت این توقع را برآورده خواهند کرد.

خوش اقبال ادامه داد: انشاالله این انتخابات بعد از تحریم های شکننده و خبرهای خوب خروج از بیماری کرونا بخوبی رقم بخورد چرا که دشمن به دنبال ناامیدی و رویگردانی مردم از صندوق های رای است.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها