۲۵ آذر ۱۳۹۹،‏ ۸:۴۷
کد خبرنگار: 1053
کد خبر: 84147506
۳ نفر

برچسب‌ها

بارش برف و باران برای قزوین پیش‌بینی می‌شود

قزوین - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی قزوین از بارش برف و باران در استان خبر داد و گفت: سامانه بارشی فردا /چهارشنبه/ وارد قزوین شده و تا ۲۴ ساعت در سطح منطقه نیز فعال خواهد بود.

مریم بهروزی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: براساس نقشه‌های پیش‌یابی و تصاویر ماهواره‌ای، با توجه به مدل خروجی‌ها، امروز شاهد جوی بدون بارش در سطح استان خواهیم بود.

وی با بیان اینکه از صبح فردا /چهارشنبه/ استان با ورود سامانه بارشی جدیدی روبرو خواهد بود، تصریح کرد: هنگام فعالیت این سامانه، بارش برف و باران و برای ارتفاعات، مناطق سردسیر و کوهستانی بارش‌ها به صورت برف خواهد بود و از عصر پنجشنبه تا جمعه آسمانی بدون بارش را انتظار داریم.

به گفته این کارشناس هواشناسی، به لحاظ دمایی تا پایان هفته تغییرات خاصی در منطقه نخواهیم داشت اما از اوایل هفته آینده برای سطح استان کاهش دما پیش‌بینی می‌شود.

بهروزی یادآور شد: در شبانه روز گذشته بویین زهرا و تاکستان با منفی یک و رازمیان در بخش رودبار الموت غربی با ۱۲ درجه سانتیگراد بالای صفر به ترتیب سردترین و گرمترین مناطق استان بودند و دمای هوای قزوین نیز طی این مدت صفر تا ۷ درجه سانتیگراد بالای صفر در نوسان بوده است.

وضعیت جوی استان قزوین را ۹ ایستگاه سینوپتیک خودکار، ۴ ایستگاه اقلیم شناسی، ۲۹ ایستگاه باران سنجی مکانیکی، ۲ ایستگاه جاده‌ای خودکار گزارش می‌شود. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha