۲۵ آذر ۱۳۹۹،‏ ۸:۱۷
کد خبرنگار: 1449
کد خبر: 84147395
۰ نفر

برچسب‌ها

۲ هزار یتیم در ملایر نیاز به حامی دارند

همدان- ایرنا- مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) ملایر گفت: ۲ هزار یتیم در این شهرستان نیاز به حامی دارند که طبق پویش ایران مهربان، سهم ملایر ۱۶ هزار حامی است که باید از این ایتام حمایت کنند.

تیمور کرمی‌مقدم روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: در حال حاضر بیش از هشت هزار حامی از ایتام این شهرستان حمایت می‌کنند که میانگین پرداختی نسبت به استان کم است.

وی افزود: از ابتدای امسال تاکنون نیکوکاران و حامیان ایتام در این شهرستان چهار میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به صورت مستقیم به حساب افراد تحت حمایت خود واریز کردند که امیدواریم با جذب حامیان بیشتر این رقم به بیش از ۲ برابر برسد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) ملایر میانگین دریافتی هر یتیم را حدود ۷۰۰ هزار تومان عنوان کرد و ادامه داد: این در حالیست که این مبلغ در ملایر برای هر یتیم حدود ۳۵۰ هزار تومان است و حامیان می‌توانند با واریزی ماهیانه مستقیم و یا کسر از حقوق خود از ایتام حمایت کنند.

کرمی‌مقدم بیان کرد: تاکنون بیش از ۲ هزار و ۷۰۰ نفر از کارمندان ملایر برای حمایت از ایتام این شهرستان جذب شده‌اند و با راه‌اندازی پویش ایران مهربان ۱۶ هزار حامی دیگر از کارمندان، اصناف و صنعت‌کاران باید به جمع این حامیان اضافه شود.

وی تاکید کرد: در پویش ایران مهربان نیاز به تبلیغات گسترده و حمایت رسانه‌ها داریم تا بتوانیم حامیان بیشتری را در بخش خصوصی و دولتی برای ایتام جذب کنیم.

به گزارش ایرنا؛ بر اساس اجرای پویش ایران مهربان، ۳۳ هزار تَن از جمعیت شهرستان همدان، ۱۶ هزار تن از ملایر، ۲۲ هزار نفر از نهاوند و تویسرکان و نزدیک به ۱۵ هزار تن دیگر نیز از سایر شهرستان‌ها به عنوان حامی جمع حامیان استان اضافه می‌شوند.

پویش «ایران مهربان» با هدف حمایت از ایتام و فرزندان محسنین و ارتقای سرانه دریافتی آنان و در راستای طرح اکرام ایتام آغاز شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha