تایید حضور «نادال» در تنیس آزاد استرالیا و غیبت احتمالی «فدرر»

تهران- ایرنا- «رافائل نادال» تنیسور مطرح اسپانیایی و مرد شماره دو تنیس جهان تایید کرد که در تنیس آزاد استرالیا در سال آینده شرکت خواهد کرد؛ این در حالی است که حضور «راجر فدرر» سوئیسی به دلیل مصدومیت در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش ایرنا، ۲۰ بار فاتح گرند اسلم پس از سپری کردن قرنطینه ۱۴ روزه در ملبورن، در این تورنمنت که حالا قرار است سه هفته بعد از موعد اولیه یعنی هشتم فوریه برگزار شود، حضور پیدا خواهد کرد.

این در حالی است که حضور «راجر فدرر» در تورنمنت سال آتی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد زیرا مرد شماره پنج تنیس جهان اذعان داشته که برای رسیدن به مرز آمادگی رقابت سختی با زمان داشته و ممکن است به اندازه کافی فرصت آمادگی نداشته باشد.

باتوجه به مصدومیت فدرر و جو کلی حاکم بر تورنمنت مرتبط با شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های پاندمی، تایید حضور نادال در این تورنمنت و سفر به ملبورن باعث شد تا سازماندهندگان تنیس آزاد استرالیا نفس راحتی بکشند.

نادال در یک چهارم نهایی تنیس اوپن استرالیا در سال ۲۰۲۰ برابر نایب قهرمان نهایی یعنی «دومنیک تیِم» مغلوب شد و در ادامه با فتح اوپن فرانسه، سیزدهمین پیروزی خود را در گرند اسلم جشن گرفت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =