گفت و گوی تلفنی پادشاه بحرین و رئیس رژیم صهیونیستی

تهران – ایرنا - خبرگزاری رسمی بحرین امروز دوشنبه از گفت و گوی تلفنی پادشاه این کشور و رئیس رژیم صهیونیستی خبر داد.

به گزارش ایرنا، خبرگزاری رسمی بحرین (بنا) اعلام کرد روون ریولین رئیس رژیم صهیونیستی با حمد بن عیسی آل خلیفه پادشاه بحرین تماس تلفنی داشته است.

بر اساس این گزارش، رئیس رژیم صهیونیستی با تبریک روز ملی بحرین، توسعه روابط دو طرف را ستوده و ابراز امیدواری کرد که حمایت از صلح بین بحرین و اسرائیل در خدمت به مردم آنها باشد و به افزایش امنیت و ثبات در منطقه  کمک کند.

پادشاه بحرین نیز با تشکر از ریولین برای این تماس تلفنی، با ادعای اینکه روابط بین بحرین و رژیم صهیونیستی به نفع منطقه است، ابراز امیدواری کرد این رابطه منافع بیشتری را به همراه داشته باشد.

پادشاه بحرین اخیرا از اردن خواسته بود برای از سرگیری مذاکرات فلسطینی‌ها با رژیم صهیونیستی وساطت کند.

سفر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به منامه که قرار بود دیروز انجام بگیرد درپی ناآرامی های موجود در تل آویو لغو شد.

وزیران خارجه امارات و بحرین با بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم اشغالگر قدس ۲۵ شهریور پیمان عادی‌سازی روابط با این رژیم را با حضور دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امضا کردند تا روند خیانت به آرمان مردم فلسطین را تکمیل کنند.

عبدالله بن زاید آل نهیان وزیر خارجه امارات و عبدالطیف بن راشد الزیانی وزیر خارجه بحرین از یک سو و نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از سوی دیگر این توافق را در کاخ سفید به امضا رساندند.

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha