پنجاک‌سیلات با هشت وزن در رقابت‌های داخل سالن آسیا

تهران- ایرنا- مبارزات رشته پنجاک‌سیلات در بازی‌های داخل سالن (ایندورگیمز) ۲۰۲۱ تایلند در ۵ وزن مردان و ۳ وزن زنان برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا؛ جلسه سازمان تیم‌های ملی فدراسیون انجمن‌های ورزشهای رزمی در خصوص حضور تیم ملی پنچاک سیلات در بازی‌های داخل آسیا با حضور همایون خرم نایب رییس فدراسیون به همراه کادر فنی پنچاک سیلات و یاشار میردامادی مدیر سازمان تیم‌های ملی این فدراسیون برگزار شد.

مبارزات پنجاک سیلات در بازی‌های داخل سالن (ایندورگیمز) ۲۰۲۱ تایلند در ۵ وزن مردان و ۳ وزن زنان برگزار می‌شود. بر اساس اعلام فدراسیون جهانی و کمیته برگزاری رقابتهای پنجاک سیلات در این بازی‌ها در بخش مردان در اوزان ۵۰ -، ۶۰-، ۶۵ -، ۷۰- و ۸۰- کیلوگرم و در بخش زنان در اوزان ۵۰-، ۶۰- و ۶۵- کیلوگرم برگزار خواهد شد.

بر اساس تصمیمات این جلسه، برای تمامی استان‌ها سهمیه‌های یکسان در نظر گرفته و مسئولین استان‌ها می‌بایست بر اساس توانمندی و ظرفیت ورزشکاران خود نسبت به معرفی و ارسال فیلم از نفرات مستعد خود به فدراسیون اقدام کنند. کمیته فنی نیز پس از بازبینی فیلم‌ها، نفرات برتر را جهت حضور در اردوی آماده سازی دعوت می‌کنند.

طبق برنامه ریزی های قبلی مقرر است تا اردوهای تیم ملی از اواسط دیماه با حفظ پروتکل‌های بهداشتی شروع شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =

سرخط اخبار ورزش