دوبی به پناهگاه امنی برای باندهای تبهکار صهیونیستی تبدیل شده است

تهران - ایرنا - شبکه تلویزیونی ۱۲ رژیم صهیونیستی دیشب (یکشنبه شب) فعالیت‌های آدم‌کش‌ها و قاچاقچیان مواد مخدر این رژیم که اخیرا پس از عادی‌سازی روابط میان ابوظبی و تل آویو در سپتامبر گذشته به شهر دوبی گریخته‌اند را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روز دوشنبه خبرگزاری «آناتولی»، این شبکه صهیونیستی اعلام کرد که برخی از افراد مجرم از سرزمینهای اشغالی به شهر دوبی در کشور امارات فرار کرده‌اند. این افراد به دلیل دست داشتن در پرونده‌های قتل و قاچاق مواد مخدر در این سرزمینها تحت تعقیب قرار دارند.

شبکه تلویزیونی ۱۲ رژیم صهیونیستی توضیح داد که افراد خلافکار چندی پیش پس از صدور حکم بازداشت آنها از سوی اداره پلیس این رژیم، به دوبی فرار کرده‌اند.

یک افسر بلندپایه در اداره پلیس رژیم اشغالگر گفت که برخی از افراد مجرم فرار کرده به دوبی در قاچاق ۷۵۰ کیلوگرم از مواد مخدر کوکائین از گواتمالا به سرزمینهای اشغالی دست داشته‌اند که در ماه گذشته میلادی در بندر «أسدود» در جنوب فلسطین اشغالی کشف و ضبط گردید و همچنین ۳.۲ تن کوکائین که قرار بود از بلژیک به این سرزمینها قاچاق شود، از آنها کشف شده است .

افسر مزبور افزود که ما در ارتباط با افراد تبهکار اطلاعاتی در اختیار داریم و به همه آنها خواهیم رسید و آنان دوران مجازات خود را در سرزمینهای اشغالی سپری خواهند کرد و  صبر و حوصله و اطلاعات بسیاری در مورد فعالیت‌هایشان در اختیار داریم.

به گفته این شبکه تلویزیونی، افراد یاد شده مجرمان دانه‌درشتی هستند که در شهرهای «یافا» و «حیفا» در شمال فلسطین اشغالی افراد شناخته شده‌ای هستند و برخی از آنان توسط نمایندگان‌شان در امارات در طرح‌های اقتصادی مشارکت و سرمایه‌گذاری کرده‌اند و واحدهای آپارتمانی و مغازه‌ها و طلا و الماس خریداری کرده‌اند و کالاهای یاد شده را به بازرگانانی در سایر کشورها فروخته‌اند تا بدین ترتیب پلیس اسراییل نتواند آنها را تحت تعقیب قرار دهد.

این شبکه به نقل از یک مجرم صهیونیست که تقریبا ۱۰ روز پیش به دوبی سفر کرده و در آنجا با افراد مجرم دانه‌درشت دیگری در امارات دیدار کرد، گفت: در دوبی سوال‌های زیادی از شما پرسیده نمی‌شود و به همین دلیل به راحتی در آنجا می‌توان در طرح‌های اقتصادی سرمایه‌گذاری و مشارکت کرد.

شبکه تلویزیونی ۱۲ اسراییلی ادامه داد که تاکنون میلیون‌ها دلار توسط افراد دارای فعالیت‌های قانونی در سرزمینهای اشغالی به دوبی سرازیر شده است، اما هزینه‌های مربوطه توسط افراد مجرم تامین و پرداخت می‌شود.

از سوی دیگر بر اساس این گزارش، اخیرا شماری از مجرمان صهیونیست که به رومانی ، اوکراین و آفریقای جنوبی گریخته بودند، به دوبی سفر کرده‌اند، تا در آنجا بتوانند در طرح‌های عمرانی و ساخت هتل مشارکت کنند.

بر پایه همین گزارش ، شبکه تلویزیونی ۱۲ اسراییل در ۱۶ آذر ماه اولین گزارش خود را در مورد سفر سرکرده‌های باندهای تبهکار صهیونیست به کشور امارات را پخش کرد.

رژیم صهیونیستی و امارات در اواسط سپتامبر گذشته با نظارت آمریکا توافقنامه عادی‌سازی مناسبات را امضا کردند و به دنبال آن چندین توافقنامه همکاری را به تصویب رساندند و بر اساس یکی از توافقنامه‌های یاد شده مسافران اماراتی و صهیونیست برای انجام سفرهای دو جانبه نیازی به دریافت ویزا نخواهند داشت.

۱۴۸۷

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha