کریستال پالاس از شکست برابر تاتنهام گریخت

تهران- ایرنا- تیم کریستال پالاس با گلزنی «جفری شلوپ» در دقیقه ۸۱ از شکست خانگی برابر تاتنهام صدرنشین گریخت و این تیم را متوقف کرد.

به گزارش ایرنا؛ شاگردان «خوزه مورینیو» که برای برگزاری این دیدار راهی ورزشگاه «سلهارست پارک» شده بودند برابر شاگردان «روی هادسون» درحالی تن به تساوی یک بر یک داده که تا دقیقه ۸۱ از این تیم پیش بودند.

«هری کین» دردقیقه ۲۳  برای اسپرز گلزنی کرد و «جفری شلوپ» با گلزنی برای کریستال پالاس بازی را به تساوی کشاند.

تاتنهام با کسب این تساوی  ۲۵ امتیازی شده و در صدر جدول رده بندی این رقابت‌ها ماند. کریستال پالاس نیز با کسب یک امتیاز ارزشمند این دیدار برابر تیم صدر نشین ۱۷ امتیازی شده و با ۲ پله صعود  به رده یازدهم جدول رده بندی این رقابت ها نقل مکان کرد.

در ابتدای نیمه نخست شاگردان مورینیو به رغم اینکه دراین دیدار میهمان بودند شروع مناسب‌تری نسبت به بازیکنان تیم حریف داشتند.

اسپرز در ۲۰ دقیقه ابتدایی این دیدار ۲  موقعیت صد درصد و چند موقعیت مطلوب دیگر برای گلزنی داشتند که این فرصت‌ها با تلاش دروازه بان کریستال پالاس از یک سو و اشتباه مهاجمان در زدن ضربه آخر از سوی دیگر  ثمری برای آنان به همراه نداشت.

در دقیقه ۲۳ سرانجام «هری کین» توپ را با شوت سنگین از راه دور درون دروازه  کریستال پالاس جای داد و تیمش را پیش انداخت.

در این صحنه «ویسنته گوآیتا» سنگربان اسپانیایی حریف مقصر اصلی دریافت این گل بود. بی شک او تا پیش از این اشتباه جز بهترین بازیکنان تیمش به شمار می‌رفت.

در ادامه بازیکنان تاتنهام که کنترل بازی و توپ را دراختیار خود داشتند چندین بار دیگر موقعیت‌های مناسب برای مهاجمان تیم خود فراهم کردند اما به گل نرسیدند.

 در نقطه مقابل بازیکنان تیم سخت کوش کریستال پالاس نیز حملاتی را به روی دروازه حریف طراحی کردند اما آنان نیز موفق به گلزنی نشد.

در دقایق پایانی نیمه نخست بازهم شاگردان هادسون عملکرد مناسب تری نسبت به حریف داشتند و موقعیت‌هایی برای تغییر نتیجه بدست آوردند اما این فشارها برای تسلیم اسپرز کافی نبود و

آنان به گل نرسیدند.

در دقیقه ۴۲  مهم‌ترین فرصت این تیم با برخورد توپ با تیر عمودی دروازه تاتنهام از دست رفت و آنان با ناکامی زمین را ترک کرده و به رختکن رفتند.

نیمه دوم به رغم تلاش های شاگردان هادسون برای رسیدن به گل، بازی بیشتر در میانه میدان در جریان بود و دروازه‌ها با خطر جدی روبه رو نشد.

در دقیقه ۸۱ بالاخره تیم کریستال پالاس به گل رسید و بازی به تساوی کشیده شد.در این دقیقه ارسال توپ به محوطه شلوغ جریمه اسپرز به شلوپ رسید و این بازیکن آن را به گل تبدیل کرد.

در دقایق پایانی این دیدار یاران کین برای جبران گل خورده جلو کشیدند اما تلاش‌های آنان ثمری نداشت تا این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

پیش از این دیدار ساوتهمپتون با نتیجه ۳ بر صفر شفیلد یونایتد را مغلوب و سه امتیاز این دیدار را از آن خود کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha