میراسماعیلی: ورزش جودو در همدان باید به روزهای اوج بازگردد

همدان- ایرنا- رییس فدراسیون جودو گفت: ورزش جودو در استان همدان با پیشینه‌ موفقی که دارد باید همانند قبل به روزهای اوج خود بازگردد.

به گزارش ایرنا، «آرش میراسماعیلی» روز یکشنبه در جریان سفر به استان همدان و نشست با مدیران ورزشی استان، اظهار داشت: همدان تاریخچه پرافتخاری در ورزش جودو دارد و همواره به عنوان قطب استعدادهای برتر و قهرمانی کشور در این رشته ورزشی مورد توجه بوده است.

وی افزود: این روند باید با حمایت مسئولان، برنامه ریزی منسجم و تلاش بیشتر ادامه یابد تا بازهم شاهد ظهور استعدادهای نخبه همدانی در رشته جودو باشیم.

میراسماعیلی خاطرنشان کرد: انتظار ما بازگشت استان همدان به روزهای اوج خود در ورزش جودو و رسیدن به جایگاه‌های برتر در میادین ملی و بین المللی است.

وی افزود: امروز همگان به ویژه متولیان امر وظیفه دارند در راستای توسعه ورزش گام بردارند و باید با اتحاد و همدلی در راستای رسیدن به افتخارات ارزنده بین المللی برای ورزش کشور بیش از پیش تلاش کنیم.  

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان نیز در این نشست، گفت: دیار همدان چشمه خروشان استعدادهای ورزشی است و جودو سهم بسزایی در موفقیت‌های ورزش استان دارد.

«حمید سیفی» افزود: خوشبختانه عملکرد هیات جودو استان همدان قابل قبول و همراه با کسب مدال‌های رنگارنگ قهرمانی بوده است که به طور قطع حمایت مسئولان از این هیات همچنان ادامه خواهد داشت.

وی اظهار داشت: استان همدان سرشار از استعدادهای نخبه در رشته ورزشی جودو است و باید با برنامه ریزی مدون زمینه موفقیت روزافزون این استعدادها را فراهم کنیم.

سیفی با بیان اینکه همدان با داشتن زیرساخت‌های مناسب مستعد برگزاری اردوهای بزرگ ورزشی است، خاطرنشان کرد: ایجاد کمپ‌های ورزشی در سطح ملی و بین المللی از جمله برنامه های در دستور کار مدیران ارشد این استان است.

وی گفت: در راستای اطلاع رسانی مناسب از امکانات ورزشی استان همدان، به زودی سایت کمپ‌های ورزشی همدان رونمایی می‌شود.

آرش میراسماعیلی رییس فدراسیون جودو به منظور دیدار و گفت وگو با مقامات ورزشی، بررسی امکانات موجود و همچنین بهره برداری از خانه جودو استان به همدان سفر کرده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =