کنعانی‌زادگان: «شجاع» در قهرمانی پرسپولیس سهیم است

تهران- ایرنا- مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمام نفراتی که پیش از فینال لیگ قهرمانان آسیا از پرسپولیس جدا شدند در موفقیت این تیم سهیم هستند و نباید تلاش های شجاع خلیل زاده به راحتی بگذریم.

به گزارش ایرنا، محمد حسین کنعانی‌زادگان پیش از سفر پرسپولیس به قطر برای برگزاری دیدار نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و نمایندگان شرق را آنالیز کردیم. شرقی‌ها واقعاً قوی هستند. هر تیمی مقابل پرسپولیس در فینال آسیا قرار بگیرد به طور حتم تیم قدرتمندی است که توانسته تا اینجا پیش رود.

وی در مورد برگزاری دیدار نهایی افزود: تقابل ۲ قطب فوتبال شرق و غرب آسیا به طور حتم دیدار دشواری است و امیدوارم که بتوانیم با پیروزی از زمین بیرون بیاییم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به دیدار درون تیمی روز گذشته سرخپوشان اضافه کرد: روز گذشته هم بازی درون تیمی و تحت فشاری را انجام دادیم که حتی فکر می‌کنم از دیداری که قرار بود با ذوب‌آهن برگزار شود هم سخت‌تر بود. شرایط‌مان در بازی روز گذشته خیلی خوب بود. در حال حاضر همه نفرات آماده هستند تا با جام به ایران بازگردیم.

کنعانی‌زادگان در پاسخ به این پرسش که قول داده بود در صورت قهرمانی پرسپولیس در آسیا موهایش را بتراشد، گفت: به قولی که دادم باید عمل کنم و اگر ببریم حرفی که زدم را عملی می‌کنم.

وی در مورد گلزنی مدافعان پرسپولیس در هفته‌های اخیر اضافه کرد: خط حمله خوب و قدرتمندی داریم. از طرفی خط دفاعی هم قدرتش را نشان داده است و با کلین شیت‌هایی که صورت گرفت نشان دادیم که دفاع تیمی خوبی داریم. البته در این کار همه بازیکنان از خط حمله گرفته تا دروازه‌بان سهیم هستند. امیدوارم بتوانیم در دیدار نهایی اتفاق خوبی را رقم بزنیم.

کنعانی‌زادگان در مورد غیبت شجاع خلیل‌زاده گفت: شجاع برای پرسپولیس خیلی زحمت کشید و توانست افتخارات زیادی را کسب کند. جای او واقعاً خالی است اما می‌دانم که شجاع در حال دعا برای پرسپولیس است تا بتوانیم قهرمان شویم. چرا که در این قهرمانی او سهیم است. چه من باشم چه شجاع مهم موفقیت پرسپولیس است.

تیم فوتبال پرسپولیس روز ۲۹ آذر در دیدار نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه الجنوب دوحه به مصاف نماینده شرق آسیا می‌رود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =