معاون استاندار کرمانشاه: هیچ جریانی نباید فراتر از قانون حرکت کند

کرمانشاه- ایرنا- معاون استاندار کرمانشاه با تاکید بر حفظ فضای همدلی و همگرایی در استان برای توسعه هشدار داد که هیچ جریانی حق ندارد به اسم پیگیری خواسته‌ها فراتر از قانون حرکت کند.

روابط عمومی استانداری کرمانشاه روز یکشنبه به نقل از «حسین خوش اقبال» در نشست با مدیران حوزه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با اشاره به اینکه کرمانشاه در ۴۱ سال گذشته منشا خیر و هماهنگی بوده تصریح کرد: اخبار منفی منعکس شده از استان مانع توسعه و موجب پدیداری احساسات منفی از کرمانشاه است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه ادامه داد: در جریانات اخیر برخی خود را فراتر از قانون تصور کردند و با وجود هشدارها به شرایط بیماری کرونا اقدام به برپایی تجمع کردند؛ همه ما تابع قانون هستیم و هیچ جریانی در استان نباید فراتر از حاکمیت قانون بدنبال خواسته های خود باشد.

خوش اقبال در ادامه با اشاره به لزوم فراهم شدن زمینه افزایش مشارکت مردم در انتخابات ۱۴۰۰ گفت: مجریان انتخابات در استان اجرای قانون و فراهم شدن زمینه های حضور حداکثری مردم در انتخابات هستند.

وی ابراز امیدواری کرد که با ایجاد تفاهم و همدلی در کشور و حضور سلایق و گرایشات مختلف فضایی در انتخابات پدیدار شود که همه دلسوزان و دغدغه مندان انقلاب اسلامی مشارکت داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه «انتخابات مجلس برای دلسوزان و دوستداران نظام یک هشدار بوده»  افزود: وظیفه همه نهادهای انتخاباتی فراهم شدن زمینه برای حضور مردم در انتخابات است.

خوش اقبال تاکید کرد: همه باید دغدغه مشارکت و امنیت و اشتغال مردم را داشته باشیم و می‌شود با مشارکت فضای توسعه را رقم زد.

وی با تاکید بر حفظ انگیزه خدمت به مردم تا پایان دولت تصریح کرد: دشمن از هر فرصتی برای بدبین کردن مردم نسبت به حاکمیت استفاده می کند و زیرسوال بردن خدمات دولت و سیاه نمایی ها فراوان شده است.

معاون استاندار کرمانشاه خاطرنشان کرد: تنها راه مقابله حضور پررنگ در صحنه ها و عدم غفلت در دفاع از نظام اسلامی است چرا که هرگونه ناامیدی ضررش به چشم همه مردم می‌رود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها