طرح نظارتی ویژه شب یلدا در همدان آغاز شد

همدان- ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان گفت: طرح نظارتی ویژه شب یلدا با مشارکت هشت تیم تعزیرات حکومتی و سایر نهادها در سطح استان آغاز شده است.

«داریوش جودکی» روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به در پیش بودن شب یلدا و شلوغی بازار آجیل و میوه، طرح ویژه نظارتی از سوی تعزیرات حکومتی اجرا  شده و به پرونده‌های تخلف خارج از نوبت رسیدگی می شود.

وی اضافه کرد: اجرای این طرح با همکاری مراجع نظارتی تا اول دی ماه ادامه دارد که در راستای اجرای طرح تمامی فروشگاه‌های عرضه میوه و تره‌بار، خشکبار و قنادی ها مورد بازرسی قرار می گیرند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب به صورت ویژه و خارج از نوبت رسیدگی خواهدشد. 

جودکی از مردم استان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را از طریق تلفن ۳۲۵۲۳۴۴۲ اداره کل تعزیرات، تلفن گویای ۱۲۴، سامانه www.۱۲۴.ir سازمان صنعت، معدن و تجارت، سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۰۱۳۵ و یا تارنمای t۱۳۵.ir گزارش کنند.

قاچاقچی سوخت به دام افتاد 

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان همدان همچننی اظهار داشت: فردی که ۳۰ هزار لیتر نفت سفید به ارزش بیش از یک میلیارد و ۵۱۶ میلیون ریال را به وسیله خودرو کامیون از استانهای غربی به مقصد قم حمل می‌کرد به ظن قاچاق دستگیر شد.

جودکی افزود: پس از اجرای تشریفات قانونی توسط شعبه ویژه رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز مستقر در گلوگاه شهید زارعی تعزیرات حکومتی همدان علاوه برضبط کالا به نفع دولت، متهم به پرداخت مبلغ بیش از سه میلیارد ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شد.

وی ادامه داد: با تلاش دایره اجرای احکام مستقر در گلوگاه شهید زارعی جریمه صادره وصول و به حساب خزانه دولت واریز شد. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =