پاکدل: شیراز گزینه نهایی میزبانی قهرمانی هندبال جوانان آسیا است

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون هندبال، گفت: پس از بررسی‌های بعمل آمده، شیراز به عنوان گزینه نهایی میزبانی قهرمانی هندبال جوانان آسیا پذیرفته شده است. 

به گزارش ایرنا، «علیرضا پاکدل» اظهار داشت: امسال با توجه به شرایط ویژه ای که بیماری کرونا بوجود آورد و همه ورزش ها را تحت تاثیر خود قرار داد، ما توانستیم برنامه‌ریزی‌های خود را براساس شیوه نامه های بهداشتی با موفقیت به پیش بریم و الحمدالله در این دوره از رقابت‌ها در شیراز هیچ کدام از بازیکنان یا دست اندرکاران تست کرونای آنها مثبت نشده است.

وی خاطرنشان کرد: از آنجایی که مسابقات جوانان آسیا قرار است در شیراز برگزار شود، تصمیم گرفتیم با اعطای میزبانی لیگ برتر به استان فارس از این فرصت بعنوان یک آزمون هم برای سخت افزارها و هم عوامل اجرایی این مسابقات استفاده کنیم.

پاکدل ادامه داد: پس از بررسی‌های بعمل آمده، شیراز به عنوان گزینه نهایی میزبانی بازی های آسیایی پذیرفته شده است. از این رو برای سنجش آمادگی این شهر، بازی‌های لیگ برتر را با همکاری اداره ورزش و جوانان و دانشگاه آزاد اسلامی در شیراز برگزار کردیم.

رییس فدراسیون هندبال، گفت: با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و نواقص را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کرده ایم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید و قول داده اند تا زمان برگزاری مسابقات آسیایی مشکلی نداشته باشیم.

پاکدل در پایان اظهار داشت: طبق خواسته دوستداران هندبال در کشور و حمایت و همکاری مسوولین شبکه ورزش، امسال توانستیم پخش مستقیم بازی‌های لیگ برتر را از صدا و سیما و شبکه ورزش داشته باشیم و امید داریم تا این حرکت به یک رویه تبدیل شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha