اتکا به دنبال توسعه درآمدزایی و اشتغال در همدان است

همدان- ایرنا- مدیرعامل هلدینگ سازمان اتکا گفت: استان همدان ظرفیت خوبی برای سرمایه گذاری و درآمدزایی اتکا است و این مشارکت می تواند رونق اقتصادی و اشتغال را برای این منطقه به ارمغان بیاورد.

به گزارش ایرنا؛ سیدجواد شامخی روز شنبه در جلسه بررسی طرح‌های سرمایه گذاری وزارت دفاع در استان همدان اظهار داشت: همدان پیشرو در عرصه اقتصادی است و ما خواهان همکاری و مشارکت بیشتری در این منطقه هستیم.

وی با بیان اینکه اتکا بزرگترین سازمان اقتصادی نیروی مسلح است افزود: این سازمان کارخانه، مزارع کشت و صنعت و بیش از ۷۰۰ فروشگاه در سراسر کشور دارد.

شامخی خاطرنشان کرد: اتکا سازمانی اقتصادی، تولیدی و خدماتی است و در عرصه صادرات نیز فعالیت های گسترده و پایداری دارد.

وی افزود: این سازمان مراودات تجاری خوبی با کشور ونزوئلا دارد و محصولات ما را به عنوان یک مشتری خوش حساب خریداری می کند. 

مدیرعامل هلدینگ اتکا با تاکید بر اینکه سرمایه این سازمان اندوخته هایی از حقوق و مزایای نیروهای مسلح است ادامه داد: در سرمایه گذاری ریسک نمی کنیم چرا که باید باید توجیه اقتصادی داشته باشد.

وی با بیان اینکه همدان استانی غنی در تولیدات باغی، زراعی و صنایع دستی است گفت: به دنبال مشارکت در بخش هایی هستیم که برای اتکا منبع درآمدزایی و برای همدان اشتغال به همراه داشته باشد.

به گفته شامخی اتکا چهار و نیم میلیون مشتری مستقیم دارد که با حذف واسطه ها می تواند سوغات همدان مانند کشمش، شیره، نقل، گردو و دیگر محصولات را عرضه کند. 

او یادآوری کرد: در حال حاضر بسیاری از محصولات همدان در فروشگاه های اتکا توزیع می شود و آمادگی داریم حتی به صورت قراردادهای استانی تولیدات را در ۱۵ فروشگاهی که در این منطقه دایر است عرضه کنیم.

گروهی از سازمان اتکا برای بررسی زمینه های مشارکت و سرمایه گذاری در همدان امروز به این استان سفر کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =