۲۲ آذر ۱۳۹۹،‏ ۹:۳۴
کد خبرنگار: 953
کد خبر: 84143507
۰ نفر

برچسب‌ها

زمین لرزه " عماد ده"  فارس خسارتی در هرمزگان نداشته است

بندرعباس - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان گفت: براساس بررسی های انجام شده از زمان وقوع زمین لرزه چهار و چهار دهم ریشتری عمادده اُستان فارس تا صبح امروز، خسارتی در این استان ایجاد نداده است.

مختار سلحشور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به اینکه عمادده مرز اُستان فارس با هرمزگان است نیروهای هلال احمر در هر ۲ استان نسبت به بررسی وضعیت و شرایط ایجاد شده در پی وقوع این زمین لرزه اقدام کردند.

وی ادامه داد: براساس نتایج بدست آمده از زمان وقوع زمین لرزه در ساعت ۱۷ دقیقه و ۵۴ ثانیه تا صبح امروز در شهرستان بستک و اُستان فارس خسارتی وارد نشده است اما نیروهای جمعیت هلال احمر در حالت آماده باش قرار دارند تا در صورت نیاز امدادرسانی در سریع ترین زمان ممکن انجام شود.

زمین لرزه ای به بزرگی چهار و چهار دهم ریشتر در ساعت ۱۷ دقیقه و ۵۴ ثانیه بامداد امروز در عمق ۱۳ کیلومتری زمین در منطقه عمادده اٌستان فارس در نزدیکی مرز هرمزگان حادث شد.

براساس اعلام گزارش اولیه زلزله مرکز لرزه‌نگاری کشوری موسسه ژئوفیزیک، دانشگاه تهران، این زمین لرزه در فاصله ۲۹ کیلومتری شهر بستک در اُستان هرمزگان، ۳۵ کیلومتری شهر گراش و ۲۹ کیلومتری عمادده اُستان فارس حادث شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha