میزبانی لیگ برتر هندبال در شیراز محک خوبی برای مسابقات آسیایی است
حضور مدیرکل ورزش و جوانان فارس در سالن پوریای ولی صدرا شیراز میزبان لیگ برتر هندبال

شیراز-ایرنا- رقابت‌های لیگ برتر هندبال مردان در شیراز در حال برگزاری است که مدیر کل ورزش و جوانان فارس گفت: این مسابقات، محک خوبی برای میزبانی مقرر شده برای شیراز در مسابقات هندبال جوانان آسیاست.

به گزارش خبرنگار  ایرنا، عباس حاجی زاده عصر جمعه در حاشیه دور برگشت رقابت های لیگ برتر هندبال مردان که در سالن پوریای ولی شهر صدرا در حال برگزاری است ، افزود: از آنجا که شیراز اسفند ماه ۹۹ میزبان مسابقات هندبال جوانان آسیاست در پی آن بودیم آمادگی خود را آزمایش کنیم از این رو مسابقات لیگ برتر هندبال را با همکاری دانشگاه آزاد شیراز قبول کردیم.

این مقام مسئول بیان کرد: بدون شک میزبانی مسابقات به ویژه آسیایی نه تنها شادابی و نشاط اجتماعی را  به دنبال خواهد داشت بلکه موجب رونق اقتصادی به ویژه برای هتل های شیراز که در شرایط کرونایی دچار آسیب شده اند، می شود.

حاجی زاده ضمن  تقدیر از خانواده شهید شاملی که از تیم های مردان و بانوان کازرون حمایت کردند، اظهار داشت : این کار موجب شد راه  را برای ورزش دوستان در استان فارس باز شود.

وی اظهار امیدواری کرد تیم های هندبال بانوان و آقایان شهید شاملی کازرون با بردن جام قهرمانی دل مردم را شاد کنند و یاد آن شهید بزرگوار را گرامی بدارند.

 مدیرکل ورزش و جوانان فارس  بیان داشت: خوشبختانه تیم های مردان و بانوان شهید شاملی کازرون این توانایی را از خود نشان داده اند که جام قهرمانی را بر دستان خود بالا ببرند.

سرمربی تیم هندبال شهید شاملی : مدعی قهرمانی هستیم

سرمربی تیم شهید شاملی کازرون هم گفت: تیم ما در این دوره از پیکارها مدعی قهرمانی است و با کمک بازیکنان این امر محقق خواهد شد.

آزاد منجیری ادامه داد: در دوره های  گذشته این تیم چند بار نایب قهرمان لیگ برتر شده است و هم اینک در پی اندیشه قهرمانی هستیم.

وی ادامه داد: بازی با ذوب آهن اصفهان سخت ترین بازی های ما در این دوره است که با آمادگی کامل به مصاف آنها خواهیم رفت.

منجیری از میزبانی شیراز اظهار رضایت کرد و گفت: هرچند شیراز چند سالی است که میزبانی مسابقات کشوری را نداشته اما در این دوره از پس آن به خوبی برآمد.

در گروه یک این رقابت ها تیم های ستارگان دشتستان بوشهر، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، پرسپولیس بهبهان، نفت و گاز گچساران، ذوب آهن اصفهان و پاس ناجا قم شرکت دارند.

همچنین  فرازبام خائیز دهدشت یاسوج، کیمیا کاشت کردستان، زغال سنگ طبس، فولاد سپاهان اصفهان،پرواز هوانیروز اصفهان و مس کرمان هم تشکیل دهنده تیم های گروه دوم هستند.            

این رقابت ها که از نوزدهم آذر آغاز شده تا بیست و چهارم این ماه در سالن پوریای ولی شهر صدرا بدون حضور تماشاگران و خبرنگاران ادامه خواهد داشت.

شهر صدرا در فاصله ۲۰ کیلومتری شمال غربی شیراز واقع است. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha