۲۱ آذر ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۵۲
کد خبرنگار: 1258
کد خبر: 84143020
۰ نفر

برچسب‌ها

آغاز طرح تشدید نظارت بر واحدهای نانوایی پاکدشت

تهران- ایرنا- رئیس اتاق اصناف شهرستان پاکدشت گفت: به منظور برخورد با تخلفات بهداشتی، کم فروشی، گران‌فروشی عرضه خارج از شبکه آرد، طرح تشدید نظارت بر واحدهای نانوایی آغاز شد.

«پرویز نوروزی» روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: طرح تشدید بازرسی و نظارت بر واحدهای نانوایی سطح شهرستان با هدف کیفیت سنجی و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و رعایت حقوق مشتریان به صورت ویژه در دستور کار بازرسان واحد بازرسی و نظارت اصناف قرار گرفت.

وی افزود: توزیع عادلانه سهمیه آرد بر مبنای سطح رضایت‌مندی مشتریان، ارتقاء کیفیت و میزان واقعی تولید و عرضه نان در دستور کار قرار دارد و در اجرای این طرح مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی اظهار داشت: در حال حاضر ۳۷۲ واحد نانوایی در پاکدشت فعالیت می‌کنند که از این تعداد، ۲۸۱ واحد یارانه‌ای و ۹۱ واحد آزاد پز بوده است.

نوروزی میزان سبوس گیری آردهای ارائه شده به نانوایی‌های پاکدشت را شامل آرد ۱۲ درصد برای واحدهای سنگک، ۱۵ درصد تافتون و لواش، ۱۸ درصد بربری و ۲۱ درصد فانتزی پزها اعلام کرد.

وی سهمیه ماهانه آرد پاکدشت را ۳ هزار و ۱۰۰ تن اعلام کرد و افزود: از میزان آرد اختصاص یافته به پاکدشت، دو هزار و ۲۶۰ تن یارانه ای نوع یک و ۸۴۰ تن یارانه ای نوع دو است.

این مقام با اشاره به این که طرح نظارت بر واحدهای نانوایی به صورت مستمر ادامه دارد از مردم خواست، در صورت مشاهده هر گونه تخلف در این واحدها، مراتب را با استفاده از شماره ۰۹۰۵۶۱۰۰۶۵۷ به واحد بازرسی و نظارت اصناف اطلاع دهند.

وی یادآور شد: با توجه به مطالبه جدی مردم بدون اغماض با متخلفین برخورد قانونی صورت می‌گیرد.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها