صعود بازار بزرگ ایران و هیأت کشتی قائمشهر به نیمه‌نهایی لیگ کشتی آزاد

تهران- ایرنا- در پایان دور برگشت مسابقات لیگ برتر کشتی آزاد تیم های بازار بزرگ ایران و هیات کشتی قائمشهر از گروه دوم به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

به گزارش ایرنا، دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد جام یادگار امام (ره) و گرامیداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در گروه دوم روزهای ۱۹ و ۲۰ آذرماه در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار شد.

در پایان این مسابقات تیم های بازار بزرگ ایران و هیأت کشتی قائمشهر بعنوان تیم های اول و دوم گروه ب به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

رده بندی تیمی این مسابقات در دورهای رفت و برگشت به شرح زیر است:
۱- بازار بزرگ ایران

۲- هیأت کشتی قائمشهر

۳- پاس ستارگان ساری

۴- چسب رازی

۵- اترک خراسان رضوی

نتایج دیدارهای دور برگشت به شرح زیر است:
رده بندی تیمی: ۱- بازار بزرگ ایران ۲- پاس ستارگان ساری ۳- هیأت کشتی قائمشهر ۴- چسب رازی ۵- اترک خراسان شمالی

پاس ستارگان ساری، برنده ۵ (امتیاز مثبت ۲۱) – هیأت کشتی قائمشهر ۵ (امتیاز مثبت ۱۸) (اسامی تیم ساری در ابتدا آمده است) :
۵۷ کیلوگرم: صابر خانجانی، برنده ۶ - رضا علی جان زاده ۱
۶۱ کیلوگرم: داریوش حضرتقلی زاده صفر – خیراله قهرمانی، برنده ۴
۶۵ کیلوگرم: مهران شیخی، برنده ۲ – مهران نصیری ۲
۷۰ کیلوگرم: ایمان رحمانی زاده، برنده ۱۱– سید میرشاد اکبری ۲
۷۴ کیلوگرم: حسین الیاسی، برنده ۶ ضربه فنی – نیما اشفاقی ۶
۷۹ کیلوگرم: امید حسن تبار ۲ – بهمن تیموری، برنده ۸
۸۶ کیلوگرم: مهدی هدایتی، برنده – علیرضا کریمی (مصدوم شد)
۹۲ کیلوگرم: اباذر اسلامی صفر – ارشک محبی، برنده ۵
۹۷ کیلوگرم: دانیال شریعتی نیا صفر – علی شعبانی، برنده ۹
۱۲۵ کیلوگرم: علیرضا گرزبر ۱– یداله محبی، برنده ۴

بازار بزرگ ایران، برنده ۱۰- چسب رازی صفر (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است) :
۵۷ کیلوگرم: رضا اطری، برنده ۱۰ – مهدی ویسی صفر
۶۱ کیلوگرم: محمد نامجمو مطلق، برنده ۵- محمدرضا ابراهیمی ۲
۶۵ کیلوگرم: ایمان صادقی، برنده ۶ – افشین خوشبخت ۱
۷۰ کیلوگرم: محمدمهدی یگانه جعفری، برنده ۵ - امیرحسین متقی ۱
۷۴ کیلوگرم: مصطفی حسین خانی، برنده ۱۱- علیرضا خدایاری صفر
۷۹ کیلوگرم: پیمان یاراحمدی، برنده ۱۲ – بهنام شکوهیان ۲
۸۶ کیلوگرم: کامران قاسم پور، برنده ۱۰- حسین نوری صفر
۹۲ کیلوگرم: احمد بذری، برنده ۶– امیرعلی آذرپیراد ۳
۹۷ کیلوگرم: محمدحسین محمدیان، برنده ۱۰ – امیررضا فتاحی صفر
۱۲۵ کیلوگرم: مجتبی گلیج، برنده ۱۲– سهیل یوسفی ۱


بازار بزرگ ایران، برنده ۱۰- پاس ستارگان ساری صفر (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است) :
۵۷ کیلوگرم: علیرضا سرلک، برنده ۴- افشین رحمانی صفر
۶۱ کیلوگرم: مجید داستان، برنده ۱۱- عباس ابراهیم زاده صفر
۶۵ کیلوگرم: امیرحسین مقصودی، برنده ۵- محمدباقر یخکشی ۴
۷۰ کیلوگرم: امیرحسین حسینی، برنده ۷- محمد کریمی ۶
۷۴ کیلوگرم: مصطفی حسین خانی، برنده ۵، مال خدابنده لو ۲
۷۹ کیلوگرم: امیرحسین کاووسی، برنده ۳- رضا ابراهیم نژاد ۲
۸۶ کیلوگرم: حسن یزدانی، برنده ۱۱- آرش نیرآبادی صفر
۹۲ کیلوگرم: کامران قاسم پور، برنده ۴- محمد علی تبار ۲
۹۷ کیلوگرم: محمدحسین محمدیان، برنده ۵- بدون حریف
۱۲۵ کیلوگرم: امیرحسین زارع، برنده ۱۱- وحید یوسفوند صفر

هیأت کشتی قائمشهر، برنده ۷- اترک خراسان شمالی ۳ (اسامی تیم قائمشهر در ابتدا آمده است) :
۵۷ کیلوگرم: رضا مؤمنی، برنده ۶ ضربه فنی – محمد ایزانلود صفر
۶۱ کیلوگرم: جواد جوادی ۴- حمیدرضا ترابی، برنده ۶
۶۵ کیلوگرم: ابولفضل حاجی پور، برنده – بدون حریف
۷۰ کیلوگرم: سید میرشاد اکبری، برنده- بدون حریف
۷۴ کیلوگرم: نیما اشفاقی، برنده ۹- سعید رسولی ۴
۷۹ کیلوگرم: بدون حریف – فریبرز بابایی، برنده
۸۶ کیلوگرم: علیرضا کریمی، برنده ۸ ضربه فنی – فرید محمدی صفر
۹۲ کیلوگرم: عزت اله اکبری (کشتی نگرفت) – مصطفی نجفی، برنده
۹۷ کیلوگرم: مصطفی صادق زاده، برنده – بدون حریف
۱۲۵ کیلوگرم: یداله محبی، برنده – بدون حریف

هیأت کشتی قائمشهر، برنده ۸ – چسب رازی ۲ (اسامی تیم قائمشهر در ابتدا آمده است) :
۵۷ کیلوگرم: رضا علی جان زاده، برنده ۲- علی قلی زادگان ۱
۶۱ کیلوگرم: خیراله قهرمانی ۲- محمدرضا ابراهیمی، برنده ۸
۶۵ کیلوگرم: ابوالفضل حاجی پور ۳ – علی علیزاده، برنده ۴
۷۰ کیلوگرم: سید میرشاد اکبری، برنده ۶- امیرحسین متقی ۳
۷۴ کیلوگرم: نیما اشفاقی، برنده ۸- حسین اباذری ۶
۷۹ کیلوگرم: بهمن تیموری، برنده ۴- مهدی اسماعیل زاده صفر
۸۶ کیلوگرم: عزت اله اکبری، برنده ۱۰ ضربه فنی – حسین نوری صفر
۹۲ کیلوگرم: ارشک محبی، برنده ۴- امیرعلی آذرپیراد ۲
۹۷ کیلوگرم: علی شعبانی، برنده ۱۱- امیررضا فتاحی ۱
۱۲۵ کیلوگرم: یداله محبی، برنده ۱۲- سهیل یوسفی ۱

پاس ستارگان ساری، برنده ۹- اترک خراسان شمالی ۱ (اسامی تیم ساری در ابتدا آمده است) :
۵۷ کیلوگرم: افشین رحمانی، برنده ۱۱- محمد ایزانلو صفر
۶۱ کیلوگرم: داریوش حضرتقلی زاده، برنده ۲- علیرضا حیدری ۱
۶۵ کیلوگرم: شایان حمزه، برنده – بدون حریف
۷۰ کیلوگرم: محمد کریمی، برنده ۱۱- عسگر محمدی صفر
۷۴ کیلوگرم: جمال خدابنده لو، برنده ۵- علی شاه پسندی صفر
۷۹ کیلوگرم: رضا ابراهیم نژاد، برنده ۱۱- اشکان طاهرخانی ۲
۸۶ کیلوگرم: محمد بخشی، برنده ۲- مسعود ساعدی ۴
۹۲ کیلوگرم: آرش نیرآبادی صفر- مصطفی نجفی، برنده ۴
۹۷ کیلوگرم: دانیا شریعتی نیا، برنده – بدون حریف
۱۲۵ کیلوگرم: وحید یوسفوند، برنده – بدون حریف


بازار بزرگ ایران، برنده ۹ – اترک خراسان شمالی ۱ (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است) :
۵۷ کیلوگرم: پوریا ترکمان، برنده ۱۰- محمد ایزانلو صفر
۶۱ کیلوگرم: بهنام احسان پور، برنده ۱۰- حمیدرضا ترابی صفر
۶۵ کیلوگرم: ایمان صادقی، برنده ۶- محمدرضا باقری
۷۰ کیلوگرم: محمدمهدی یگانه جعفری، برنده ۱۳- سید امیرمهدی حسینی ۲
۷۴ کیلوگرم: سعید داداش پور، برنده ۱۲- سعید رسولی ۲
۷۹ کیلوگرم: پیمان یاراحمدی ۶- فریبرز بابایی، برنده ۷
۸۶ کیلوگرم: امیرحسین کاووسی، برنده ۱۱- مسعود ساعدی ۱
۹۲ کیلوگرم: احمد بذری، برنده ۱۱- مصطفی نجفی صفر
۹۷ کیلوگرم: محمدحسین محمدیان، برنده – بدون حریف
۱۲۵ کیلوگرم: مجتبی گلیج، برنده – بدون حریف


پاس ستارگان ساری، برنده ۹- چسب رازی ۱ (اسامی تیم ساری در ابتدا آمده است) :
۵۷ کیلوگرم: صابر خانجانی، برنده ۹- مهدی ویسی صفر
۶۱ کیلوگرم: سید حسن عبادی، برنده ۱۱- محمدرضا طهماسب پور صفر
۶۵ کیلوگرم: مهران شیخی، برنده ۵- افشین خوش بخت صفر
۷۰ کیلوگرم: ایمان رحمانی زاده ۵- عرفان الهی، برنده ۱۱
۷۴ کیلوگرم: جمال خدابنده لو، برنده ۳- عیرضا خدایاری ۱
۷۹ کیلوگرم: امید حسن تبار، برنده ۱۱- علی اصغر تالشی صفر
۸۶ کیلوگرم: مهدی هدایتی، برنده ۷- حسین نوری ۲
۹۲ کیلوگرم: محمد علی تبار، برنده ۹- امیرعلی آذرپیراد ۱
۹۷ کیلوگرم: دانیال شریعتی نیا، برنده ۱۰- عرفان حسین زاده صفر
۱۲۵ کیلوگرم: علیرضا گرزبر، برنده ۱۲ ضربه فنی- سالار حبیبی ۱

بازار بزرگ ایران، برنده ۱۰ – هیأت کشتی قائمشهر صفر (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است) :
۵۷ کیلوگرم: رضا اطری، برنده ۱۱- رضا مومنی ۱
۶۱ کیلوگرم: بهنام احسان پور، برنده ۱۲- جواد جوادی ۲
۶۵ کیلوگرم: میثم نصیری، برنده ۴- ابوالفضل حاجی پور ۲
۷۰ کیلوگرم: امیرحسین حسینی، برنده ۵- مهران نصیری ۲
۷۴ کیلوگرم: مصطفی حسین خانی، برنده – بدون حریف
۷۹ کیلوگرم: پیمان یاراحمدی، برنده – بدون حریف
۸۶ کیلوگرم: حسن یزدانی، برنده ۱۰- علیرضا کریمی صفر
۹۲ کیلوگرم: احمد بذری، برنده ۳- امیرحسین خطی ۲
۹۷ کیلوگرم: مجتبی گلیج، برنده ۸- مصطفی صادق زاده صفر
۱۲۵ کیلوگرم: امیرحسین زارع، برنده – بدون حریف

چسب رازی، برنده ۸- اترک خراسان شمالی ۲ (اسامی تیم چسب رازی در ابتدا آمده است) :
۵۷ کیلوگرم: علی قلی زادگان، برنده ۱۰- محمد ایزانلو صفر
۶۱ کیلوگرم: محمدرضا ابراهیمی، برنده ۳- علیرضا حیدری ۲
۶۵ کیلوگرم: علی علیزاده، برنده ۱۰- حمیدرضا ترابی صفر
۷۰ کیلوگرم: عرفان الهی، برنده ۵- سیدامیرمهدی حسینی ۴
۷۴ کیلوگرم: حسین اباذری، برنده ۱۲- مهدی گرمه ۲
۷۹ کیلوگرم: مهدی اسماعیل زاده ۴- فریبرز بابایی، برنده ۶
۸۶ کیلوگرم: بهنام شکوهیان ۲- فرید محمدی، برنده ۱۱
۹۲ کیلوگرم: امیرعلی آذرپیراد، برنده ۵- مصطفی نجفی ۳
۹۷ کیلوگرم: امیررضا فتاحی، برنده – بدون حریف
۱۲۵ کیلوگرم: سهیل یوسفی، برنده – بدون حریف


نتایج دور رفت این مسابقات به شرح زیر است:

رده بندی تیمی: ۱- بازار بزرگ ایران ۲- هیأت کشتی قائمشهر ۳- پاس ساری ۴- چسب رازی ۵- اترک خراسان رضوی


هیأت کشتی قائمشهر ۸- چسب رازی ۲ (اسامی تیم قائمشهر در ابتدا آمده است) :
۵۷ کیلوگرم: رضا علی جان زاده، برنده ۱۰- مهدی ویسی صفر
۶۱ کیلوگرم: دانیال حجتی، برنده ۳- محمدرضا طهماسب پور ۴
۶۵ کیلوگرم: ابوالفضل حاجی پور، برنده ۵- افشین خوشبخت صفر
۷۰ کیلوگرم: سید مهرشاد اکبری ۷- امیرحسین متقی، برنده ۸
۷۴ کیلوگرم: نیما اشفاقی، برنده ۲- حسین ابوذری ۱
۷۹ کیلوگرم: بهمن تیموری، برنده ۲- مهدی اسماعیل زاده ۱
۸۶ کیلوگرم: عزت اله اکبری، برنده ۱۲- مجتبی اصغری ۳
۹۲ کیلوگرم: ارشک محبی، برنده ۱۰، ضربه فنی- حمیدرضا بخشی صفر
۹۷ کیلوگرم: علی شعبانی، برنده ۱۲- امیررضا فتاحی ۲
۱۲۵ کیلوگرم: بدون حریف – سهیل یوسفی، برنده

پاس ساری ۱۰- اترک خراسان شمالی صفر (اسامی تیم پاس در ابتدا آمده است) :
۵۷ کیلوگرم: افشین رحمانی، برنده ۱۱- امیر علیزاده صفر
۶۱ کیلوگرم: عباس ابراهیم زاده، برنده ۱۱- محمد ایزانلو صفر
۶۵ کیلوگرم: شایان حمزه، برنده ۱۲- محمد پورنادری ۲
۷۰ کیلوگرم: بهروز حیدری، برنده ۹- رضا براتی ۲
۷۴ کیلوگرم: جمال خدابنده لو، برنده ۹- علی شاه پسندی صفر
۷۹ کیلوگرم: رضا ابراهیم نژاد، برنده ۶- علی شکوری صفر
۸۶ کیلوگرم: آرش نیرآبادی، برنده ۱۲- مسعود ساعدی ۲
۹۲ کیلوگرم: مرصاد مرغزاری، برنده ۱۲- دانیال قاسمی ۱
۹۷ کیلوگرم: دانیال شریعتی نیا، برنده ۱۰- امیرحسین علیپور صفر
۱۲۵ کیلوگرم: وحید یوسفوند، برنده ۱۰- سهیل قلی پور ۳

بازار بزرگ ایران ۱۰ – اترک خراسان شمالی صفر (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است) :
۵۷ کیلوگرم: پوریا ترکمان، برنده ۸- محمد ایزانلو صفر
۶۱ کیلوگرم: محمد نامجومطلق، برنده ۱۰- امیر علیزاده صفر
۶۵ کیلوگرم: میثم نصیری، برنده ۱۲- علیرضا حیدری ۵
۷۰ کیلوگرم: محمدمهدی یگانه جعفری، برنده ۱۰- عرفان نیازی صفر
۷۴ کیلوگرم: سعید داداش پور، برنده ۱۲- علی شاه پسندی ۱
۷۹ کیلوگرم: پیمان یاراحمدی، برنده ۱۱- علی شکوری صفر
۸۶ کیلوگرم: کامران قاسم پور، برنده ۱۰- مسعود ساعدی صفر
۹۲ کیلوگرم: احمد بذری، برنده ۱۱- دانیال قاسمی صفر
۹۷ کیلوگرم: مجتبی گلیج، برنده ۱۰- امیرحسین علیپور صفر
۱۲۵ کیلوگرم: امیرحسین زارع، برنده ۱۱- سهیل قلی پور صفر

پاس ساری ۸ – چسب رازی ۲ (اسامی تیم پاس در ابتدا آمده است) :
۵۷ کیلوگرم: حمید خلیلی، برنده ۷- علی قلی زادگان ۲
۶۱ کیلوگرم: داریوش حضرت قلی زاده، برند۹ه ۹- محمدرضا ابراهیمی ۴
۶۵ کیلوگرم: مهران شیخی، برنده ۱۰- سجاد گودرزی صفر
۷۰ کیلوگرم: محمد جعفری ۴- عرفان الهی، برنده ۱۴
۷۴ کیلوگرم: حسین الیاسی، برنده ۱۲- امیرحسین موسوی ۲
۷۹ کیلوگرم: امید حسن تبار، برنده ۱۰- امیرحسین لرستانی صفر
۸۶ کیلوگرم: مهدی هدایتی ۴- مجتبی اصغری، برنده ۴
۹۲ کیلوگرم: محمد علی تبار، برنده ۹- حمیدرضا بخشی ۵
۹۷ کیلوگرم: حسین رمضانیان، برنده ۱۰- عرفان حسین زاده صفر
۱۲۵ کیلوگرم: علیرضا گرزبر، برنده ۱۴- سالار حبیبی ۳

بازار بزرگ ایران ۱۰- هیأت کشتی قائمشهر صفر (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است) :
۵۷ کیلوگرم: علیرضا سرلک، برنده ۴- رضا علی جان زاده ۴
۶۱ کیلوگرم: مجید داستان، برنده ۷، ضربه فنی – دانیال حجتی ۲
۶۵ کیلوگرم: امیرحسین مقصودی، برنده ۷- مهران نصیری ۱
۷۰ کیلوگرمک امیرحسین حسینی، برنده ۷- سید مهرشاد اکبری ۴
۷۴ کیلوگرم: مصطفی حسین خانی، برنده ۴- نیما اشفاقی صفر
۷۹ کیلوگرم: پیمان یاراحمدی، برنده ۳- بهمن تیموری ۱
۸۶ کیلوگرم: حسن یزدانی، برنده ۱۳- علیرضا کریمی صفر
۹۲ کیلوگرم: محمدجواد ابراهیمی، برنده ۷- ارشک محبی صفر
۹۷ کیلوگرم: محمدحسین محمدیان، برنده ۳- علی شعبانی ۳
۱۲۵ کیلوگرم: امیرحسین زارع، برنده ۴- یداله محبی صفر

چسب رازی ۸- اترک خراسان شمالی ۲ (اسامی تیم چسب رازی در ابتدا آمده است) :
۵۷ کیلوگرم: مهدی ویسی، برنده ۱۰- محمد ایزانلو صفر
۶۱ کیلوگرم: محمدرضا طهماسب پور، برنده ۹- امیر علیزاده ۴
۶۵ کیلوگرم: افشین خوش بخت، برنده ۸- علیرضا حیدری ۴
۷۰ کیلوگرم: امیرحسین متقی، برنده ۱۰- عرفان نیازی صفر
۷۴ کیلوگرم: حسین ابوذری، برنده ۱۲- علی شاه پسندی ۳
۷۹ کیلوگرم: مهدی اسماعیل زاده ۲- علی شکوری، برنده ۷
۸۶ کیلوگرم: حمیدرضا علی بخشی، برنده ۱۸- مسعود ساعدی ۱۱
۹۲ کیلوگرم: سجاد حبیبی، برنده ۴، ضربه فنی – دانیال قاسمی صفر
۹۷ کیلوگرم: امیررضا فتاحی، برنده ۱۰- امیرحسین علیپور صفر
۱۲۵ کیلوگرم: سالار حبیبی صفر – سهیل قلی پور، برنده ۱۰

بازار بزرگ ایران ۸ - پاس ساری ۲ (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است) :
۵۷ کیلوگرم: علیرضا سرلک، برنده ۸- افشین رحمانی ۸
۶۱ کیلوگرم: مجید داستان، برنده ۲، ضربه فنی – سید حسن عبادی
۶۵ کیلوگرم: امیرحسین مقصودی ۴ – شایان حمزه ۵
۷۰ کیلوگرم: محمدمهدی یگانه جعفری، برنده ۱۱ – بهروز حیدری صفر
۷۴ کیلوگرم: سعید داداش پور، برنده ۵ – جمال خدابنده لو ۲
۷۹ کیلوگرم: امیرحسین کاووسی ۴- رضا ابراهیم نژاد، برنده ۴
۸۶ کیلوگرم: کامران قاسم پور، برنده ۵- آرش نیرآبادی ۱
۹۲ کیلوگرم: محمدجواد ابراهیمی، برنده ۱۱- مرصاد مرغزاری صفر
۹۷ کیلوگرم: محمدحسین محمدیان، برنده ۴ – دانیال شریعتی نیا صفر
۱۲۵ کیلوگرم: امیرحسین زارع ۹- وحید یوسفوند ۲

هیأت کشتی قائمشهر ۸ - اترک خراسان شمالی ۲ (اسامی تیم قائمشهر در ابتدا آمده است) :
۵۷ کیلوگرم: رضا مومنی، برنده ۱۰- محمد ایزانلو صفر
۶۱ کیلوگرم: جواد جوادی، برنده ۱۱- امیر علیزاده صفر
۶۵ کیلوگرم: ابوالفضل حاجی پور، برنده ۱۰- علیرضا حیدری ۳
۷۰ کیلوگرم: خیراله قهرمانی، برنده ۹- عرفان نیازی صفر
۷۴ کیلوگرم: حامد رشیدی، برنده ۱۰- علی شاه پسندی صفر
۷۹ کیلوگرم: محمد جواد حمیدی ۱۰- علی شکوری، برنده ۱۰
۸۶ کیلوگرم: عزت اله اکبری، برنده ۹- مسعود ساعدی صفر
۹۲ کیلوگرم: امیرحسین خطی، برنده ۱۱- دانیال قاسمی
۹۷ کیلوگرم: مصطفی صادق زاد، برنده ۸ ضربه فنی – امیرحسین علیپور صفر
۱۲۵ کیلوگرم: یداله محبی (حاضر نشد) - سهیل قلی پور، برنده

بازار بزرگ ایران ۸ – چسب رازی ۲ (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است) :
۵۷ کیلوگرم: پوریا ترکمان ۴- مهدی ویسی، برنده ۵
۶۱ کیلوگرم: محمد نامجومطلق، برنده ۹- محمدرضا ابراهیمی ۱
۶۵ کیلوگرم: ایمان صادقی، برنده ۹- سجاد گودرزی صفر
۷۰ کیلوگرم: امیرحسین حسینی ۴- عرفان الهی، برنده ۷
۷۴ کیلوگرم: سعید داداش پور، برنده ۴- حسین اباذری ۲
۷۹ کیلوگرم: امیرحسین کاووسی، برنده ۱۰- مهدی اسماعیل زاده ۶
۸۶ کیلوگرم: کامران قاسم پور، برنده ۱۰- حسین نوری صفر
۹۲ کیلوگرم: احمد بذری، برنده ۹- امیرعلی آذرپیراد ۱
۹۷ کیلوگرم: مجتبی گلیج، برنده ۸- عرفان حسین زاده صفر
۱۲۵ کیلوگرم: امیرحسین زارع، برنده ۱۲- سهیل یوسفی ۱

هیأت کشتی قائمشهر ۶- پاس ساری ۴ (اسامی تیم قائمشهر در ابتدا آمده است) :
۵۷ کیلوگرم: رضا علی جان زاده، برنده ۱۰ – حمید خلیلی صفر
۶۱ کیلوگرم: دانیال حجتی صفر – داریوش حضرت قلی زاده، برنده ۱۳
۶۵ کیلوگرم: مهران نصیری ۲ – مهران شیخی، برنده ۲
۷۰ کیلوگرم: سید مهرشاد اکبری، برنده ۲- امیررضا اکبرزاده صفر
۷۴ کیلوگرم: نیما اشفاقی ۶- حسین الیاسی، برنده ۱۱
۷۹ کیلوگرم: بهمن تیموری، برنده ۳- امید حسن تبار ۲
۸۶ کیلوگرم: عزت اله اکبری صفر- مهدی هدایتی، برنده ۹
۹۲ کیلوگرم: ارشک محبی، برنده ۵- محمد علی تبار ۱
۹۷ کیلوگرم: علی شعبانی، برنده ۱۱- حسین رمضانیان ۱
۱۲۵ کیلوگرم: یداله محبی، برنده ۹- علیرضا گرزبر ۶

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha