هیات بوکس خراسان رضوی فعالان این رشته را بیمه می‌کند

مشهد- ایرنا- رییس هیات بوکس خراسان رضوی گفت: این هیات به عنوان نخستین هیات ورزشی کشور با طرح "خدمت امید" همه قهرمانان، مربیان و داوران بوکس استان را از مزایای بیمه تامین اجتماعی برخوردار می‌کند.

امیر حسین اخوان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تفاهم نامه طرح "خدمت امید" بین هیات بوکس و خانه جوانان استان به امضا رسیده است که بر این اساس افراد متقاضی بیمه تامین اجتماعی در قالب بیمه‌های صاحبان حرف و مشاغل آزاد بیمه شده و از مزایای آن استفاده می‌کنند.

وی ادامه داد: بر اساس این تفاهم افرادی که می‌خواهند از طرح یاد شده استفاده کنند بر اساس انتخابی که انجام می‌دهند ماهانه مبلغ ۲۳۰، ۲۶۸ یا ۳۴۴ هزار تومان پرداخت خواهند کرد.

رییس هیات بوکس خراسان رضوی گفت: متقاضیان با پرداخت مبلغ ۵۵ هزار و ۷۰۰ تومان به ازای هر نفر می‌توانند از مزایای  سرانه درمان دفترچه درمانی تامین اجتماعی بهره‌مند شوند.

اخوان با تشکر از مسوولان خانه جوانان خراسان رضوی افزود: مسوولان خانه جوانان همکاری بسیاری خوبی در زمینه ایجاد این تفاهم نامه انجام دادند.

وی ادامه داد: میزبانی برگزاری اردوی تیم ملی بزرگسالان را به فدراسیون دادیم که مورد موافقت قرار گرفته است و در صورت مساعد شدن شرایط قرمز کرونا و موافقت ستاد مقابله با کرونای استان اردو در سریعترین زمان ممکن برگزار می‌شود.

سه هزار و ۳۰۰ ورزشکار، داور و مربی سازمان یافته بوکس در خراسان رضوی فعالیت می‌کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha