تیم فوتبال ۹۰ ارومیه به شاهین شهرداری بوشهر باخت

ارومیه- ایرنا- تیم ۹۰ ارومیه در هفته چهارم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور مقابل میهمان خود تیم شاهین شهرداری بوشهر تن به شکست داد.

به گزارش ایرنا، در این مسابقه که عصر امروز، پنجشنبه در ورزشگاه تختی ارومیه با قضاوت حامد سیری و با کمک‌های سیدامیر قاسمی، محمد رعنایی و علی محمدی‌پور برگزار شد تیم شاهین شهرداری بوشهر با گل دقیقه ۶۸ ، "امین شجائیان" به پیروزی رسید.

میررسول حسینی، مهدی محمدی، محمد زینالی، آرمان سوداگر، علی کرمی، اکبر صفرزاده، هادی آقازاده، عماد علیپور، آرمین مصطفوی، علی بشیری و بهمن رسول‌پور ترکیب اولیه ۹۰ را تشکیل می‌دادند که در ادامه محمد رستمی‌زاد و فرزاد نبی‌زاده در ادامه به زمین آمدند و ایمان صادقی، علی گودرزی، بابک حاتمی، حمیدرضا دیوسالار، علیرضا ابراهیمی، امین شجائیان، محمدرضا خرسندنیا، علی حمودی، محمد ابراهیمی، شهرام گودرزی و علی یونسی نیز برای شاهین بوشهر به میدان آمدند.

این بازی در هوایی سرد و برای اولین بار در این فصل در ورزشگاه تختی ارومیه برگزار شد.

تیم ۹۰ همچنان که به‌دلیل محرومیت از پنجره نقل و انتقالات قادر به استفاده از بازیکنان جدید خود نیست در این بازی نیز همچون بازی‌های گذشته از بازیکنان جوان و بومی خود استفاده کرد، با این وجود در نیمه اول در چند نوبت تا مرز باز کردن دروازه نماینده بوشهر نیز پیش رفت ولی موفق به گلزنی نشد.

با این نتیجه تیم ۹۰ ارومیه تنها با یک امتیاز از چهار بازی به رده آخر جدول سقوط کرد و شاهین شهرداری بوشهر با ۷ امتیاز و تفاضل گل کمتر دره رده ششم قرار گرفت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha