خبرنگار ایرنا کردستان رتبه سوم جشنواره سراسری تالاب را کسب کرد

سنندج - ایرنا - چنور صادقی خبرنگار خبرگزاری ایرنا مرکز کردستان رتبه سوم بخش گزارش خبری جشنواره سراسری آثار خبری در حوزه تالاب را کسب کرد.

به گزارش ایرنا، چنور صادقی با گزارش اُردک ماهی، تهدیدی برای اکوسیستم زریبار ( https://www.irna.ir/news/84115310 ) موفق به کسب این رتبه شده است.

نخستین جشنواره آثار خبری در حوزه تالاب به همت دفتر حفاظت از تالاب های سازمان محیط زیست کشور در سه بخش خبر و گزارش، عکس و اینفوگرافیک و فیلم و موشن گرافیک امروز پنجشنبه به صورت مجازی برگزار شد.

 دبیر جشنواره مدیر ملی طرح حفاظت از تالاب‌های ایران روز پنجشنبه در اختتامیه این جشنواره اظهار داشت: ۳۹۲ اثر به تفکیک ۲۰۵ اثر در بخش خبر و گزارش، ۱۴۰ اثر در بخش عکس و اینفوگراف و ۴۷ اثر در بخش فیلم و موشن از ۱۵ استان کشور به این جشنواره ارسال شد.

علی ارواحی اضافه کرد: امیدواریم دبیرخانه دائمی این جشنواره در کشور ایجاد شود تا سنوات آینده هم شاهد حضور و تقویت بیشتر نقش رسانه در حوزه محیط زیست باشیم.منصور ساعی نماینده کمیته هیات داوران در این مراسم اظهار داشت: داوری این جشنواره در دو مرحله انجام شده که در مرحله نخست از آثار ارسال شده ۱۰ اثر انتخاب و به مرحله بعدی راه یافت و داوران از بین ۱۰ اثربرتر در هر بخش سه اثر را براساس معیارها و شاخص های منطبق براصول حرفه ای برگزیده شد.

با رای هیات داوران چنورصادقی با اثر اُردک ماهی، تهدیدی برای اکوسیستم زریبار از خبرگزاری ایرنا کردستان رتبه سوم ، فاطمه علیان از اصفهان رتبه دوم و لیلا مقیمی رتبه نخست این بخش را کسب کردند.

در بخش خبر هم عبدالله رحمانی از خبرگزاری ایرنا دفتر مهاباد رتبه دوم بخش خبر را به خود اختصاص داده بود.

منصور ساعی، مریم سلیمی،  علی باقری، احسان سیدجوادی و امیر حسین عباسی هیات داوران این جشنواره بودند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =