غلظت آلاینده‌ها در برخی کلان‌شهرها افزایش می‌یابد

تهران- ایرنا- هولشناسی پیش بینی کرد که با توجه به پایداری و سکون نسبی هوا، از امروز تا اواسط هفته بعد غلظت آلاینده‌های جوی در کلان‌شهرها و شهرهای صنعتی به‌ویژه تهران، اراک، کرج و اصفهان به تدریج افزایش یابد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، بر اساس تحلیل نقشه‌های هواشناسی در ۲۴ ساعت آینده در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، ارتفاعات سمنان، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، شمال استان‌های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی، بخش‌هایی از اردبیل بارش باران و برف پیش بینی شده است و در جنوب یزد، برخی مناطق کرمان، بخش‌هایی از سیستان و بلوچستان بارش باران و در ارتفاعات و مناطق سردسیر کرمان برف رخ خواهد داد.

همچنین برای آسمان تهران نیز روز جمعه نیمه ابری گاهی با وزش باد خواهد بود و برای پاره‌ای از مناطق نوار شمالی و شنبه خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

در سایر نقاط کشور از امروز تا اواسط هفته آینده با توجه به پایداری و سکون نسبی هوا انتظار می‌رود غلظت آلاینده‌های جوی در کلان‌شهرها و شهرهای صنعتی به ویژه تهران، اراک، کرج و اصفهان به تدریج افزایش یابد.

در بیشتر نقاط کشور از امروز تا اواسط هفته آینده ماندگاری هوای سرد انتظار می رود، همچنین از امروز تا یکشنبه برای شمال شرق کشور شاهد کاهش محسوس دما بین ۶ تا ۸ درجه خواهیم داشت.

امروز دریای خزر و روزهای جمعه و شنبه در غرب دریای خزر مواج است، همچنین امروز خلیج فارس و تنگه هرمز مواج خواهد بود.

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =