اعلام نتایج مسابقات روز نخست دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد

تهران- ایرنا- نتایج به دست آمده پس از برگزاری مسابقات روز نخست دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد، اعلام شد.

به گزارش ایرنا، دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد جام یادگار امام (ره) و گرامیداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در گروه ب از صبح امروز (چهارشنبه) در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی در حال برگزاری است و فرداشب با مشخص شدن تیم های برتر به پایان می رسد.

 ۶ دیدار امروز (چهارشنبه) برگزار شد که نتایج کامل آن به شرح زیر است:

هیأت کشتی قائمشهر، برنده ۸ – چسب رازی ۲
پاس ستارگان ساری، برنده ۹- اترک خراسان شمالی ۱
بازار بزرگ ایران، برنده ۹ – اترک خراسان شمالی ۱
پاس ستارگان ساری، برنده ۹ – چسب رازی ۱
بازار بزرگ ایران، برنده ۱۰ – هیأت کشتی قائمشهر صفر
چسب رازی، برنده ۸- اترک خراسان شمالی ۲

نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:

هیأت کشتی قائمشهر، برنده ۸ – چسب رازی ۲ (اسامی تیم قائمشهر در ابتدا آمده است) :
۵۷ کیلوگرم: رضا علی جان زاده، برنده ۲- علی قلی زادگان ۱
۶۱ کیلوگرم: خیراله قهرمانی ۲- محمدرضا ابراهیمی، برنده ۸
۶۵ کیلوگرم: ابوالفضل حاجی پور ۳ – علی علیزاده، برنده ۴
۷۰ کیلوگرم: سید میرشاد اکبری، برنده ۶- امیرحسین متقی ۳
۷۴ کیلوگرم: نیما اشفاقی، برنده ۸- حسین اباذری ۶
۷۹ کیلوگرم: بهمن تیموری، برنده ۴- مهدی اسماعیل زاده صفر
۸۶ کیلوگرم: عزت اله اکبری، برنده ۱۰ ضربه فنی – حسین نوری صفر
۹۲ کیلوگرم: ارشک محبی، برنده ۴- امیرعلی آذرپیراد ۲
۹۷ کیلوگرم: علی شعبانی، برنده ۱۱- امیررضا فتاحی ۱
۱۲۵ کیلوگرم: یداله محبی، برنده ۱۲- سهیل یوسفی ۱

پاس ستارگان ساری، برنده ۹- اترک خراسان شمالی ۱ (اسامی تیم ساری در ابتدا آمده است) :
۵۷ کیلوگرم: افشین رحمانی، برنده ۱۱- محمد ایزانلو صفر
۶۱ کیلوگرم: داریوش حضرتقلی زاده، برنده ۲- علیرضا حیدری ۱
۶۵ کیلوگرم: شایان حمزه، برنده – بدون حریف
۷۰ کیلوگرم: محمد کریمی، برنده ۱۱- عسگر محمدی صفر
۷۴ کیلوگرم: جمال خدابنده لو، برنده ۵- علی شاه پسندی صفر
۷۹ کیلوگرم: رضا ابراهیم نژاد، برنده ۱۱- اشکان طاهرخانی ۲
۸۶ کیلوگرم: محمد بخشی، برنده ۲- مسعود ساعدی ۴
۹۲ کیلوگرم: آرش نیرآبادی صفر- مصطفی نجفی، برنده ۴
۹۷ کیلوگرم: دانیا شریعتی نیا، برنده – بدون حریف
۱۲۵ کیلوگرم: وحید یوسفوند، برنده – بدون حریف


بازار بزرگ ایران، برنده ۹ – اترک خراسان شمالی ۱ (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است) :
۵۷ کیلوگرم: پوریا ترکمان، برنده ۱۰- محمد ایزانلو صفر
۶۱ کیلوگرم: بهنام احسان پور، برنده ۱۰- حمیدرضا ترابی صفر
۶۵ کیلوگرم: ایمان صادقی، برنده ۶- محمدرضا باقری
۷۰ کیلوگرم: محمدمهدی یگانه جعفری، برنده ۱۳- سید امیرمهدی حسینی ۲
۷۴ کیلوگرم: سعید داداش پور، برنده ۱۲- سعید رسولی ۲
۷۹ کیلوگرم: پیمان یاراحمدی ۶- فریبرز بابایی، برنده ۷
۸۶ کیلوگرم: امیرحسین کاووسی، برنده ۱۱- مسعود ساعدی ۱
۹۲ کیلوگرم: احمد بذری، برنده ۱۱- مصطفی نجفی صفر
۹۷ کیلوگرم: محمدحسین محمدیان، برنده – بدون حریف
۱۲۵ کیلوگرم: مجتبی گلیج، برنده – بدون حریف


پاس ستارگان ساری، برنده ۹- چسب رازی ۱ (اسامی تیم ساری در ابتدا آمده است) :
۵۷ کیلوگرم: صابر خانجانی، برنده ۹- مهدی ویسی صفر
۶۱ کیلوگرم: سید حسن عبادی، برنده ۱۱- محمدرضا طهماسب پور صفر
۶۵ کیلوگرم: مهران شیخی، برنده ۵- افشین خوش بخت صفر
۷۰ کیلوگرم: ایمان رحمانی زاده ۵- عرفان الهی، برنده ۱۱
۷۴ کیلوگرم: جمال خدابنده لو، برنده ۳- عیرضا خدایاری ۱
۷۹ کیلوگرم: امید حسن تبار، برنده ۱۱- علی اصغر تالشی صفر
۸۶ کیلوگرم: مهدی هدایتی، برنده ۷- حسین نوری ۲
۹۲ کیلوگرم: محمد علی تبار، برنده ۹- امیرعلی آذرپیراد ۱
۹۷ کیلوگرم: دانیال شریعتی نیا، برنده ۱۰- عرفان حسین زاده صفر
۱۲۵ کیلوگرم: علیرضا گرزبر، برنده ۱۲ ضربه فنی- سالار حبیبی ۱

بازار بزرگ ایران، برنده ۱۰ – هیأت کشتی قائمشهر صفر (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است) :
۵۷ کیلوگرم: رضا اطری، برنده ۱۱- رضا مومنی ۱
۶۱ کیلوگرم: بهنام احسان پور، برنده ۱۲- جواد جوادی ۲
۶۵ کیلوگرم: میثم نصیری، برنده ۴- ابوالفضل حاجی پور ۲
۷۰ کیلوگرم: امیرحسین حسینی، برنده ۵- مهران نصیری ۲
۷۴ کیلوگرم: مصطفی حسین خانی، برنده – بدون حریف
۷۹ کیلوگرم: پیمان یاراحمدی، برنده – بدون حریف
۸۶ کیلوگرم: حسن یزدانی، برنده ۱۰- علیرضا کریمی صفر
۹۲ کیلوگرم: احمد بذری، برنده ۳- امیرحسین خطی ۲
۹۷ کیلوگرم: مجتبی گلیج، برنده ۸- مصطفی صادق زاده صفر
۱۲۵ کیلوگرم: امیرحسین زارع، برنده – بدون حریف

چسب رازی، برنده ۸- اترک خراسان شمالی ۲ (اسامی تیم چسب رازی در ابتدا آمده است) :
۵۷ کیلوگرم: علی قلی زادگان، برنده ۱۰- محمد ایزانلو صفر
۶۱ کیلوگرم: محمدرضا ابراهیمی، برنده ۳- علیرضا حیدری ۲
۶۵ کیلوگرم: علی علیزاده، برنده ۱۰- حمیدرضا ترابی صفر
۷۰ کیلوگرم: عرفان الهی، برنده ۵- سیدامیرمهدی حسینی ۴
۷۴ کیلوگرم: حسین اباذری، برنده ۱۲- مهدی گرمه ۲
۷۹ کیلوگرم: مهدی اسماعیل زاده ۴- فریبرز بابایی، برنده ۶
۸۶ کیلوگرم: بهنام شکوهیان ۲- فرید محمدی، برنده ۱۱
۹۲ کیلوگرم: امیرعلی آذرپیراد، برنده ۵- مصطفی نجفی ۳
۹۷ کیلوگرم: امیررضا فتاحی، برنده – بدون حریف
۱۲۵ کیلوگرم: سهیل یوسفی، برنده – بدون حریف

برنامه دیدارهای باقی مانده این گروه به شرح زیر است:
پنج شنبه ۲۰ آذرماه:
ساعت ۱۰: بازار بزرگ ایران- پاس ساری
ساعت ۱۱:۳۰: هیأت کشتی قائمشهر – اترک خراسان شمالی
ساعت ۱۶: بازار بزرگ ایران- چسب رازی
ساعت ۱۸: پاس ساری- هیأت کشتی قائمشهر

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha