پست سمنان بازاریابی محصولات کسب‌وکارهای خانگی را ساماندهی می‌کند

سمنان- ایرنا- رئیس اداره بازاریابی و سرویس‌های نوین پستی اداره کل پست استان سمنان گفت: توسعه کسب و کارهای کوچک خانگی و بازاریابی و فروش محصولات آن‌ها با حمایت شرکت ملی پست و همکاری شرکت‌های نوپا در حوزه کسب و کار الکترونیک اتفاق می‌افتد.

به گزارش ایرنا، تفاهم نامه‌ای به منظور حمایت از کسب و کارهای خانگی بین اداره کل پست استان سمنان و فروشگاه اینترنتی شهر عصر چهارشنبه با حضور عضو هیات مدیره شرکت ملی پست ایران امضا 

رئیس اداره بازاریابی و سرویس‌های نوین پستی اداره کل پست استان سمنان عصر چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا ابراز داشت:  ساماندهی فروش محصولات صاحبان کسب و کارهای خانگی، نیازمند یک سامانه متمرکز به جای بستر شبکه‌های اجتماعی است.

طیبه یحیایی ادامه داد: به منظور توسعه کسب و کارهای کوچک خانگی و حمایت از فروش محصولات آن‌ها، با همکاری شرکت‌های نوپا در حوزه کسب و کار الکترونیک بازاریابی این محصولات انجام می‌شود.

وی افزود: صاحبان کسب و کارهای کوچک با حمایت شرکت ملی پست با شرکت‌های نوپا در حوزه کسب و کار الکترونیک ارتباط می‌گیرند که محصولاتشان دیده شود و بتوانند در کل کشور خریدارهای خود را جذب کنند.

یحیایی بیان کرد: در این خرید و فروش نیاز به زیرساخت‌هایی برای دریافت سفارش، پرداخت هزینه، ثبت و دریافت بارکد و وارد شدن بسته به چرخه پستی است که این زیرساخت‌های مورد نیاز را شرکت پست در اختیار آنان قرار می‌دهد.

رئیس اداره بازاریابی و سرویس‌های نوین پستی اداره کل پست استان سمنان گفت: مشاوره و آموزش بازاریابی و مدیریت فروش از دیگر خدمات شرکت پست به صاحبان مشاغل خانگی است.

به گزارش ایرنا، تفاهم نامه‌ای به منظور حمایت از کسب و کارهای خانگی بین اداره کل پست استان سمنان و فروشگاه اینترنتی شهر با حضور عضو هیات مدیره شرکت ملی پست ایران امضا شد.

موضوع این تفاهم نامه، شناسایی و ارزیابی شرکتهای نوپا در حوزه کسب و کار الکترونیک با شرایط مورد نظر شرکت ملی پست و همچنین نظارت و پایش عملکرد آنها مطابق با اهداف ترسیم شده شرکت ملی پست و در صورت نیاز ارائه آموزش‌های مورد نظر آنها و بازاریابی در جهت فروش محصولات آنان در کل کشور با استفاده از زیرساخت های شرکت ملی پست است.

فریبا مرادی عضو هیات مدیره شرکت ملی پست ایران امروز برای بازدید، حضور در نشست شورای اداری پست استان و امضای این تفاهم نامه به سمنان سفر کرد. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها