فرمانده انتظامی سقز درگذشت

سنندج - ایرنا - سرهنگ حمید رضایی فرمانده انتظامی سقز بعلت ابتلا به ویروس کرونا صبح امروز چهارشنبه درگذشت.

به گزارش ایرنا، سردار علی آزادی فرمانده انتظامی کردستان در پی در گذشت سرهنگ رضایی پیام تسلیت صادر کرد که در آن آمده است: 

"با نهایت تاسف و تاثر درگذشت ناگهانی همکار عزیزمان، مجاهد فی سبیل الله جناب سرهنگ رضایی را به بیت مکرم آن مرحوم وکلیه همکاران تسلیت و تعزیت عرض می نمایم؛ خدمات صادقانه وتلاش مخلصانه ایشان درلباس ناجا وسنگر خدمت برکسی پوشیده نیست.

هر چند که تاب فراق و هجران سخت و دشوار است، لیکن تقدیر الهی را جز صبر و بردباری چاره ای نیست و از خداوند منان برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبرجمیل و اجری جزیل را مسالت دارم."

کامل کریمیان فرماندار ویژه سقز نیز در پیامی درگذشت سرهنگ رضایی فرمانده انتظامی این شهرستان به دلیل مبتلا به بیماری منحوس کرونا را تسلیت گفت که متن پیام تسلیت به شرح زیر است:

درگذشت یار همراه و شفیق، امین مردم و نیروی خدوم مردمدار، فرمانده انتظامی شهرستان سقز، باعث تالم و غم فراوان برای اینجانب شد.

خاطره مرحوم سرهنگ رضایی، فرمانده شجاع، تلاشگر و سخت کوش نیروی انتظامی شهرستان سقز که همراه نیروهای سبزپوشان انتظامی و سایر نیروهای خدوم جهت ارتقای امنیت پایدار از هیچ کوششی دریغ نورزیدند، از اذهان مردم متدین و فرهنگی این شهرستان فراموش نخواهد شد.

درگذشت این عزیز از دست رفته را به خانواده بزرگ نیروی انتظامی، نیروها، کارکنان و پرسنل نیروی انتظامی، پلیس راهور، پلیس راه، مبارزه با مواد مخدر، آگاهی، یگان ویژه و مجموعه نیروهای خدوم یگان ها و پاسگاه‌های مستقر در شهرها و مناطق روستایی و مرزی شهرستان سقز و خانواده عزیز آن مرحوم تسلیت عرض نموده و از خداوند برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان صبر جزیل خواستارم.

سرهنگ رضایی مدت یک سال قبل فرماندهی انتظامی شهرستان سقز را برعهده گرفت و در طول خدمت، با تلاش و کوشش از قاچاق مواد مخدر و کاهش چشم گیر سرقت های بزرگ در این شهرستان جلوگیری کرد.

سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha