سلطانی‌فر: اجازه نمی‌دهیم دور باطل مشکلات استقلال و پرسپولیس تکرار شود

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان گفت: قطعا نگاه ما ملی، بلند مدت و مبتنی بر یک برنامه و درک صحیح از مشکلات ورزش و فوتبال کشور است و اجازه نخواهیم داد دور باطل مشکلات استقلال و پرسپولیس تکرار شود.

به گزارش ایرنا، مسعود سلطانی‌فر بعد از جلسه هماهنگی خصوصی ‌سازی استقلال و پرسپولیس، گفت : بعد از سالها انتظار، اصل ۴۴ قانون اساسی در فوتبال و ورزش ایران صورت اجرایی پیدا می‌کند و خوشحالم که این کار با مشارکت گسترده و موثر دولت، به خصوص وزارت اقتصاد و سازمان‌های خصوصی‌سازی و بورس و همکاری خوب مدیران عامل و هیات مدیره ۲ باشگاه صورت می‌گیرد.

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان با اشاره به جلسه موثر دو وزارتخانه برای نهایی شدن مراحل واگذاری سرخابی‌ها، اظهار داشت: با خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس، سهم مردم در اداره فوتبال ایران به رسمیت شناخته می‌شود و از انحصار خارج شدن مالکیت این ۲ تیم، حتما منجر به افزایش کمیت و کیفیت ۲ باشگاه خواهد شد.

وزیر ورزش و جوانان گفت : از روزی که مسوولیت ورزش را بر عهده گرفتم، برنامه مهم من و تیم مدیریتی همراهم، واگذاری استقلال و پرسپولیس و بهره‌وری مناسب از منابع مدیریتی و مالی کشور و مردم بود.

سلطانی‌فر درباره نتایج واگذاری استقلال و پرسپولیس گفت: ثمرات بسیاری از تصمیمات زیربنایی تیم مدیریتی دولت تدبیر و امید از خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس را در آینده ورزش و فوتبال کشور خواهید دید و قطعا نگاه ما ملی و بلند مدت و مبتنی بر یک برنامه و درک صحیح از مشکلات ورزش و فوتبال کشور است و اجازه نخواهیم داد دور باطل مشکلات استقلال و پرسپولیس تکرار شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha