سرمربی تیم فوتبال ناشنوایان: زمان مسابقات گزینشی المپیک مشخص نیست

تهران - ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتبال ناشنوایان گفت:اردویی را از ۱۸ دی ماه برگزار می کنیم تا سطح آمادگی دعوت شدگان بررسی شود، اما تعداد اردوها بستگی به زمان مسابقات انتخابی المپیکی دارد.

محمدحسین ضیایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا؛ اظهار داشت: پیش تر قرار بود مسابقات اسفند ماه به میزبانی مالزی برگزار شود، از تغییر میزبان خبر ندارم اما می دانم مسابقات اسفند ماه برگزار نمی شود و هنوز  زمان جدید برگزاری مشخص نشده است.

 وی ادامه داد:  در اردویی که دی ماه برگزار می شود بین ۲۵ تا ۲۸ فوتبالیست ناشنوا حضور دارند و بر اساس بررسی سطح ـمادگی آنان برنامه‌های ما در خصوص تمرینات فنی و آمادگی جسمانی و بدنسازی تعریف می شود.

ضیایی گفت: خوشبختانه فدراسیون ناشنوایان امکانات خوبی در اختیار دارد و مسوولان فدراسیون و انجمن فوتبال ناشنوایان قول در اختیار قرار دادن همه امکانات  را به ما داده اند و من مطمئن هستم در خصوص امکانات برای آماده سازی کمبودی وجود ندارد.

وی اضافه کرد: در خصوص حریفان شناختی ندارم اما فوتبال ناشنوایان سابقه خوبی در آسیا و جهان دارد و البته بازیکنان دعوت شده به اردو از جمله علیرضا بسیج کاپیتان تیم به دلیل سابقه حضور در تیم و شرکت در میادین بین المللی، شناخت خوبی از حریفان دارد و قطعا تجربه وی و برخی دیگر از بازیکنان در این زمینه مورد توجه قرار خواهد گرفت.

 ضیایی گفت: فدراسیون ناشنوایان به تنهایی متولی بیش از ۱۳ رشته ورزشی فعال در کشور است و قطعا در تامین هزینه و امکانات برای این قشر با مشکلاتی مواجه است و برهمین اساس ما امیدواریم وزارت ورزش و جوانان و شخص وزیر توجه خاصی به ورزش این قشر از جامعه و ایجاد شور و نشاط به منظور ارتقا سطح زندگی داشته باشند.

سرمربی تیم فوتبال ناشنوایان گفت: ۱۸ دی ماه اردوی تیم به مدت یک هفته تشکیل می شود و پس از تعیین سطح فنی بازیکنان و مشخص شدن زمان مسابقات تعداد اردوها و زمان آن ها را اعلام خواهیم کرد و تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا تیم با بالاترین سطح آمادگی در مسابقات انتخابی شرکت کرده و سهمیه حضور در المپیک ناشنوایان در برزیل را کسب کند.‌

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha