جهاد اسلامی: همکاری رسانه‌ای امارات و اسرائیل برای ترویج صهیونیسم است

تهران – ایرنا – جنبش جهاد اسلامی فلسطین روز سه‌شنبه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد، توافق رسانه‌ای میان امارات متحده عربی و رژیم صهیونیستی با هدف ترویج صهیونیسم انجام می‌شود.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری فلسطین الیوم، در بیانیه جهاد اسلامی فلسطین آمده است، تفاهم‌نامه رسانه‌ای میان "رسانه های ابوظبی" و رسانه های رژیم اشغالگر اسرائیلی همراهی کردن با یهودی سازی و ترویج روایت صهیونیستی بود.

پیش‌تر شرکت رسانه‌ای ابوظبی و شبکه تلویزیونی «i۲۴» رژیم صهیونیستی پیش‌نویس تفاهمنامه‌ای را برای ترسیم چارچوب همکاری‌های دو جانبه میان دو طرف در زمینه اخبار، موضوعات روز، گزارش‌ها و تولید محتوا امضا کردند.

جهاد اسلامی فلسطین افزوده است: رژیم هایی که روابط خود را با اسرائیل عادی کردند همچنان در باتلاق خیانت و بی اخلاقی غوطه‌ور شدند و به دنبال تأیید اربابان آمریکایی و صهیونیست خود هستند، و نسبت به فداکاری مردم فلسطین و خون شهدا و زخم ها و عذاب های اسرایی که پشت میله های زندان های دشمن هستند، بی اعتنا هستند.

این بیانیه می افزاید: حکام امارات از طریق شراکت و پیمان های اقتصادی، ورزشی و رسانه ای مؤسسات و شرکت های خود با رژیم صهیونیستی به آن ها کمک می کنند.

جهاد اسلامی فلسطین افزوده است: حکام امارات از طریق حمایت از کالاهای تولیدی شهرک های صهیونیستی و احداث شهرک های صهیوینستی در اراضی اشغالی در قدس و کرانه باختری و همچنین حمایت از یکی از نژادپرست ترین باشگاه های ورزشی علیه اعراب و مسلمانان، به یهودی سازی و افراط گرایی یهودی کمک می کنند.

پیش از این نیز یک اماراتی از خاندان سلطنتی، ۵۰ درصد نژادپرست ترین باشگاه فوتبال صهیونیستی به نام "بیتار قدس" را خریداری کرد.

این جنبش فلسطینی از ملت های آزاده و غیور خواست تا در مقابل این توطئه جدید بایستند و با نقشه های دشمن صهیونیستی مقابله کنند.

جهاد اسلامی همچنین از اتحادیه ها و مؤسسه های رسانه ای عرب خواست تا شرکت رسانه ای ابوظبی را تحریم کرده و همکاری های خود را با این شرکت متوقف کنند.

قرارداد سازش میان امارات متحده عربی و بحرین با رژیم صهیونیستی شامگاه سه شنبه (۲۵ شهریور ۱۳۹۹) به صورت رسمی در حضور دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امضا شد و این دو کشور کوچک عرب حاشیه خلیج فارس رابطه چندین ساله غیرعلنی خود را با صهیونیست ها آشکار و رسمی کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =