برگزاری آخرین نشست کارگروه تخصصی پرسپولیس برای فینال لیگ قهرمانان

تهران- ایرنا-‌ کارگروه تخصصی فینال آسیا غروب امروز (سه‌شنبه) با حضور جعفر سمیعی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تشکیل جلسه داد.

به گزارش ایرنا، در این نشست، ابراهیم شکوری (معاون اجرایی)، حسین علیپور (مشاور در امور اداری و پشتیبانی) امیر علی حسینی (مدیر امور بین‌الملل) محمد امام‌وردی (مدیر امور ورزشی) و کاوه علی‌اسماعیلی (مشاور رسانه‌ای و ارتباطات و مسوول روابط عمومی) باشگاه پرسپولیس حضور داشتند.

این جلسه به منظور بررسی اقدامات انجام شده و میزان پیشرفت امور براساس چک‌لیست تنظیمی در جلسات قبل، اقداماتی که باید در روزهای آینده انجام شود و بخش‌هایی که باید عهده‌دار انجام آن شوند، همچنین پیگیری مواردی که از سوی سرمربی و مدیر تیم مطرح شده است، برگزار شد.

در ابتدای این جلسه معاون اجرایی باشگاه فهرست و گزارشی از اقدامات صورت گرفته و نهایی شده را قرائت کرد و در ادامه بخش‌های مختلف گزارشی از عملکردها و اقدامات در حال انجام را به مدیرعامل اعلام کردند.

در پایان این نشست، فهرست اموری که باید تا زمان اعزام و پس از آن در قطر دنبال شود و برنامه مربوط به زمان‌بندی برنامه‌ها مشخص و برای ابلاغ به بخش‌های مختلف و مدیران و معاونان باشگاه آماده شد.

این چهارمین و آخرین جلسه کارگروه آسیایی باشگاه پرسپولیس بود و مسوولان هر بخش باید گزارش نهایی خود را تا قبل از اعزام تیم به قطر به دفتر مدیرعامل باشگاه ارائه دهند.

تیم فوتبال پرسپولیس روز ۲۳ آذرماه راهی قطر می‌شود. سرخپوشان روز ۲۹ آذرماه در فینال لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه الجنوب دوحه به مصاف نماینده شرق آسیا خواهد رفت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha