کشف بیش از یک تن موادمخدر در مرزهای جنوب شرق کشور

تهران- ایرنا- فرمانده مرزبانی ناجا از کشف بیش از یک تن و ۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر توسط مرزداران استان سیستان و بلوچستان در مرزهای جنوب شرق کشور خبر داد.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار احمد علی گودرزی روز سه شنبه در تشریح این خبر افزود: در راستای کنترل و حراست از مرزهای مقدس ایران اسلامی و تشدید مبارزه با قاچاق موادمخدر، مرزداران دلاور استان سیستان و بلوچستان در طول شبانه‌روز گذشته در چند عملیات، مقتدرانه و هوشمندانه موفق شدند از ورود مقادیری قابل توجه موادمخدر از آنسوی مرزها به داخل کشور جلوگیری کنند.

وی ادامه داد: مرزداران هنگ مرزی میرجاوه، با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی، عملیاتی مسیرهای تردد قاچاقچیان را شناسایی و از زمان انتقال محموله موادمخدر به داخل خاک کشور مطلع شدند.

سردار گودرزی اضافه کرد: سوداگران مرگ که حین ورود مواد مخدر از مرزها، خود را در کمین و محاصره ماموران دیدند، با به جا گذاشتن محموله مواد مخدر به خاک کشور مقابل فرار کردند که مرزداران در پاکسازی از منطقه ۹۳۹ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک را کشف کردند.

این مقام ارشد مرزبانی ناجا با اشاره به دو عملیات موفقیت‌آمیز دیگر توسط مرزداران هنگ‌ مرزی جکیگور و سراوان عنوان کرد: مرزداران پس از چند شبانه‌روز کار اطلاعاتی با برنامه‌ریزی عملیاتی، موفق شدند ضمن توقیف یک دستگاه خودرو تویوتا لندکروز، توقیف ۱۲ دستگاه موتور سیکلت و یک نفر قاچاقچی، مقدار ۵۷۸ کیلو  و ۷۰۰ گرم تریاک را کشف کنند.

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: مجاهدان مرزبانی، همه تلاش خود در راه مبارزه با قاچاق مواد مخدر در مرزهای ایران اسلامی را به کار گرفته و اجازه نمی دهند تا قاچاقچیان و سوداگران مرگ در هیچ نقطه ای از سرحدات کشورمان احساس امنیت و آرامش کنند.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha