امام جمعه ایلام: کمک خیرین از عقب ماندن استعدادهای علمی جلوگیری می کند

ایلام - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام ضمن قدردانی از حمایت خیرین به افراد بی بضاعت استان، گفت: افرادی که تمکن مالی دارند بیشتر کمک کنند چرا که حمایت آنها از افراد دارای استعداد علمی از عقب ماندن آنها جلوگیری می کند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین اله نور کریمی تبار روز سه شنبه در حاشیه اهدای ۶۷۰ دستگاه لپ تاپ و تبلت بین دانشجویان و دانش آموزان مددجوی ایلام اظهار داشت: استعدادهای درخشانی در استان وجود دارد که به ابزار آموزشی نیاز دارند و با توجه به شرایط کرونا و آموزش الکترونیکی به دلیل فقر مالی قادر به تامین وسایل آموزشی نیستند و خیرین می توانند با کمک خود آنها را به تحصیل بازگردانند.

وی افزود: در این راستا اقدام خوبی برای رشد علمی دانشجویان و دانش آموزان از سوی خیرین استان با تهیه لپ تاپ و در اختیار قرار دادن این افراد صورت گرفته است.

امام جمعه ایلام یادآور شد: با توجه به اقدام خوب کمیته امداد امام خمینی(ره) استان نیاز نیروهای با استعدادی که در استان وجود دارد اما فقر مالی آنها سبب شده نتوانند از ابزار علمی برخودار باشند، برطرف شده است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: چنین استعداد هایی قدردان خواهند بود و پشتکار جدی برای پیشرفت علمی دارند و می توانند خدمتگذار صدیق و دلسوزی برای نظام جمهوری اسلامی باشند.

به گزارش ایرنا، ۶۷۰ دستگاه لپ تاپ و تبلت دانشجویان و دانش آموزان مددجوی کمیته امداد استان توزیع شد.

از این تعداد دستگاه ۱۵۰ دستگاه لپ تاپ بوده که با مشارکت کمیته امداد و موسسه خیریه عترت بوتراب تهیه شده و بین دانشجویان و دانش آموزان یتیم و نخبه مددجو توزیع شد.

برای تهیه این تعداد لپ تاپ بیش از ۳۰ میلیارد ریال هزینه شده است، همچنین تعداد ۵۲۰  دستگاه تبلت به ارزش ۱۶ میلیارد ریال  نیز که با همکاری کمیته امداد و افراد نیکوکار تهیه و خریداری شده اند امروز در اختیار دانش آموزان و دانشجویان مددجو که نیازمند این اقلام هستند، قرار گرفت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha