امانت دار خانواده شهدا هستم

تهران - ایرنا - نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: به یاری خدا امینی برای خانواده شهدا خواهم بود و این افتخاری است که تا پایان عمر به آن‌ می بالم و این مسیر را راهی پرسعادت می دانم.

به گزارش خبرنگار حوزه ایثار و شهادت ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین یوسفعلی شکری روز سه شنبه در مراسم معارفه خود که با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد محمدی گلپایگانی رییس دفتر مقام معظم رهبری در بنیاد شهید برگزار شد، افزود: سلام و درود می فرستیم به امام شهدا و رهبری عزیز، جانبازان، خانواده شهدا و ایثارگران، خدا را شاکرم به برکت حکم رهبر فرزانه توفیق خدمت به نهاد افضل جمهوری اسلامی به این بنده حاصل شد.
وی ادامه داد: با شهدا و جانبازان عهد و پیمان ‌می بندم که با فرمان رهبری هر چه در توان دارم این حکم را به بهترین وجه اجرا کنم و امید دارم خداوند ما را تا پایان در خدمت مسلمانان قرار دهد .امیدوارم ‌ناصح امینی برای مجموعه و همکاران و برادرم آقای اوحدی باشم.
شکری افزود: به یاری خدا امینی برای خانواده شهدا خواهم بود و این افتخاری است که تا پایان عمر به آن ‌می بالم و آن را راهی پرسعادت می دانم.

وی گفت: محیط بنیاد باید محیط مجاهدت دانایی و امانت داری باشد تا در خدمت خانواده شهدا باشیم و فعالیت‌های بنیاد هم باید در راستای ترویج فرهنگ و شهادت باشد.

نگاه ویژه رهبری به بنیاد شهید را قدر می نهیم 
سعید اوحدی معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این مراسم با یاد شهدا و شهید فخری زاده گفت: نگاه ویژه مقام معطم رهبری و نمایندگان ایشان به بنیاد شهید و امور ایثارگران را برای خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران قدر می نهیم.
وی افزود: خداوند انسانها را در مسیر خدمت به دیگران قرار داده و مرحوم شهیدی و بسیاری از بزرگان توفیق خدمت به خانواده شهدا و جامعه ایثارگری به عنوان بهترین مخلوق های خدا را دارا بودند و هستند.
اوحدی با اشاره به دیدار خود از همسر شهید امینی و مادر شهیدان امینی  ادامه داد: امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری تاکیدات بسیاری برای خدمت مسئولان  به خانواده شهدا داشته اند و ما نیز این امر را توفیق می دانیم و حضور حجت الاسلام شکری را در بنیاد قدر می دانیم و انشالله با همکاری این بزرگوار بتوانیم گامهای مهم تری در راستای خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران بر داریم .
رییس بنیاد شهید گفت: امروز اقتدار جمهوری اسلامی ایران با ایثارگری های خانواده شهدا و جانبازان و آزادگان و رزمندگان رقم خورده است.

مقام معظم رهبری ۱۶ آذر ماه طی حکمی حجت‌الاسلام والمسلمین یوسفعلی شکری را به نمایندگی ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب کردند.
مرحوم حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی شهیدی پیش از شکری این مقام را در اختیار داشت. وی نهم آذر ماه دار فانی را وداع گفت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha