صعود استقلال و دانشگاه آزاد به نیمه‌نهایی لیگ کشتی آزاد

تهران - ایرنا - تیم‌های استقلال و دانشگاه آزاد اسلامی از گروه (الف) به نیمه‌نهایی لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه‌های کشور صعود کردند.

به گزارش ایرنا، دور برگشت گروه (الف) بیستمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد جام یادگار امام (ره) گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی روزهای ۱۶ و ۱۷ آذرماه در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد که  در پایان دور رفت و برگشت این مسابقات تیم‌های استقلال تهران و دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان تیم‌های اول و دوم به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.
رده‌بندی نهایی این مسابقات به شرح زیر است: ۱- استقلال تهران ۲- دانشگاه آزاد اسلامی ۳- شهدای زنجان ۴- فرش ایران

نتایج انفرادی دیدارهای برگشت گروه (الف) به این شرح است:

استقلال تهران، برنده ۶ – فرش ایران ۴  (اسامی تیم استقلال در ابتدا آمده است) :

۵۷ کیلوگرم: نادر حاج آقا نیا، برنده ۱۰- رضا خلاقی صفر
۶۱ کیلوگرم: محمد رمضان پور، برنده ۴- بکا لومتادزه ۲
۶۵ کیلوگرم: مرتضی قیاسی، برنده ۴- مهدی عشقی ۱
۷۰ کیلوگرم: مبین آشناور ۲- علی اکبر زرودی، برنده ۵
۷۴ کیلوگرم: جمال عبادی، برنده ۱۰- محمدرضا قنبرزاده صفر
۷۹ کیلوگرم: حمیدرضا زرین پیکر، برنده ۹- علی شکوری ۲
۸۶ کیلوگرم: علی موجرلو صفر- رضا مظفری، برنده ۷
۹۲ کیلوگرم: امیر محمدی، برنده ۱۲- حسین خداکرمی ۱
۹۷ کیلوگرم: علیرضا رکابی ۱۰- ایراکلی متسیتوری ۱۳
۱۲۵ کیلوگرم: جابر صادق زاده (مصدومیت) – امیررضا امیری، برنده  

دانشگاه آزاد اسلامی، برنده ۸- فرش ایران ۲ (اسامی تیم دانشگاه در ابتدا آمده است) :

۵۷ کیلوگرم: رحمان عموزاد خلیلی، برنده ۱۰- رضا خلاقی صفر
۶۱ کیلوگرم: مهدی شیرازی ۳- بکا لومتادزه، برنده ۳
۶۵ کیلوگرم: فرزاد عموزاد خلیلی، برنده ۶ – مهدی عشقی ۱
۷۰ کیلوگرم: مجتبی عموزاد خلیلی، برنده ۵ – رسول خجسته صفر
۷۴ کیلوگرم: محمدصادق فیروزپور، برنده ۱۲ - محمدرضا قنبرزاده ۱
۷۹ کیلوگرم: محمد نخودی، برنده  ۱۶ - علی شکوری ۱۳
۸۶ کیلوگرم: امیرحسین فیروزپور، برنده ۱۵ – حسین خداکرمی ۴
۹۲ کیلوگرم: حسین جلالی نژاد، برنده ۷ – حامد گرامی ۱
۹۷ کیلوگرم: حسین شهبازی، برنده ۲  - ایراکلی متسیتوری ۱
۱۲۵ کیلوگرم: سجاد عزیزی صفر – امیررضا امیری، برنده ۸

استقلال تهران، برنده ۹- شهدای زنجان ۱ (اسامی تیم استقلال در ابتدا آمده است) :

۵۷ کیلوگرم: عرفان جعفریان، برنده  ۱۱- علیرضا اصلانی
۶۱ کیلوگرم: محمد رمضان پور، برنده ۶- کیان محمودجانلو ۴
۶۵ کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی، برنده ۵- محمدکاظم خدابنده لو (مصدوم شد)
۷۰ کیلوگرم: محمدرضا سرگو، برنده ۷- محمد زمانی صفر
۷۴ کیلوگرم: جمال عبادی، برنده ۵- رضا مقتدر صفر
۷۹ کیلوگرم: حمیدرضا زرین پیکر، برنده ۱۰- مهدی محمدی صفر
۸۶ کیلوگرم: علی موجرلو ۲- امیرحسین شیور، ۳
۹۲ کیلوگرم: امیر محمدی، برنده ۷- علیرضا عباسی صفر
۹۷ کیلوگرم: علیرضا رکابی، برنده ۳- حسین پاکدین صفر
۱۲۵- جابر صادق زاده، برنده ۱۰- امیر یاری صفر

استقلال تهران، برنده ۶- دانشگاه آزاد اسلامی ۴ (اسامی تیم استقلال در ابتدا آمده است) :

۵۷ کیلوگرم: عرفان جعفریان ۲ – رحمان عموزاد خلیلی، برنده ۱۱
۶۱ کیلوگرم: محمد رمضان پور، برنده ۲- مهدی شیرازی ۲
۶۵ کیلوگرم: مرتضی قیاسی، برنده ۵- فرزاد عموزاد خلیلی ۳
۷۰ کیلوگرم: محمدرضا سرگو، برنده ۸ – مجتبی عموزاد خلیلی ۳
۷۴ کیلوگرم: جمال عبادی، برنده ۱۱- مرتضی میرزایی ۵
۷۹ کیلوگرم: حمیدرضا زرین پیکر، برنده ۴- محمد نخودی ۳
۸۶ کیلوگرم: علی موجرلو ۲ – امیرحسین فیروزپور، برنده ۱۲
۹۲ کیلوگرم: امیر محمدی ۱ – حسین شهبازی، برنده ۲
۹۷ کیلوگرم: علیرضا رکابی ۳ - حسین جلالی نژاد، برنده ۴
۱۲۵ کیلوگرم: جابر صادق زاده، برنده ۸ – علیرضا گودرزی صفر

فرش ایران، برنده ۵ (امتیاز مثبت ۲۲)- شهدای زنجان ۵ (امتیاز مثبت ۲۰)- (اسامی تیم فرش ایران در ابتدا آمده است) :

۵۷ کیلوگرم: امیر پرسته ۵- محمد کابلی، برنده ۶
۶۱ کیلوگرم: بکا لومتادزه ۱۲- کیان محمودجانلو، برنده ۱۹
۶۵ کیلوگرم: مرتضی درزی، برنده – بدون حریف
۷۰ کیلوگرم: رسول خجسته ۱- محمد زمانی، برنده ۲
۷۴ کیلوگرم: علی اکبر زرودی، برنده ۴- رضا مقتدر ۳
۷۹ کیلوگرم: علی شکوری ۴- عبداله شیخ اعظمی، برنده ۶
۸۶ کیلوگرم: رضا مظفری، برنده ۱۰- علیرضا صابریان صفر
۹۲ کیلوگرم: حسین خداکرمی، برنده ۵- امیرحسین شیور ۱
۹۷ کیلوگرم: ایراکلی متسیتوری ۵- مسعود مددی، برنده ۶
۱۲۵ کیلوگرم: امیررضا امیری، برنده ۵- فرزام اسلامی نیا ۲

دانشگاه آزاد اسلامی، برنده ۸ - شهدای زنجان ۲ (اسامی تیم دانشگاه در ابتدا آمده است) :

۵۷ کیلوگرم: عرفان آیینی، برنده ۱۱- محمد کابلی ۴
۶۱ کیلوگرم: مهدی شیرازی، برنده ۳- کیان محمودجانلو ۳
۶۵ کیلوگرم: محمد خدابخشی، برنده – بدون حریف
۷۰ کیلوگرم: مجتبی عموزاد خلیلی، برنده ۷- محدم زمانی صفر
۷۴ کیلوگرم: محمدصادق فیروزپور، برنده ۱۰- مهدی محمدی صفر
۷۹ کیلوگرم: محمد نخودی ۳- عبداله شیخ اعظمی، برنده ۳
۸۶ کیلوگرم: امیرحسین فیروزپور، برنده ۹- علیرضا صابریان
۹۲ کیلوگرم: حسین شهبازی، برنده ۱۰- علیرضا عباسی صفر
۹۷ کیلوگرم: میثم عبدی، برنده ۶- حسین پاکدین ۱
۱۲۵ کیلوگرم: امیرحسین جهانشاهی ۳- امیر یاری، برنده ۱۳

نتایج این مسابقات در دور رفت به شرح زیر است:

دانشگاه آزاد اسلامی ۱۰- شرکت سهامی فرش ایران صفر (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است) :

۵۷ کیلوگرم: عرفان آئینی، برنده ۱۰- میلاد نادری صفر
۶۱ کیلوگرم: رحمان عموزاد خلیلی، برنده ۱۲- احسان رنجبر ۲
۶۵ کیلوگرم: پیمان بیابانی، برنده ۱۰- اسماعیل ناظریان صفر
۷۰ کیلوگرم: مجتبی عموزاد خلیلی، برنده ۱۲- حسین رنجبر ۱
۷۴ کیلوگرم: محمدصادق فیروزپور، برنده ۱۰ – محمد محولاتی صفر
۷۹ کیلوگرم: مرتضی میرزایی، برنده ۱۲- آرش محمدی صفر
۸۶ کیلوگرم: امیرحسین فیروزپور، برنده ۱۰- امیررضا مجاوری صفر
۹۲ کیلوگرم: حسین جلالی نژاد، برنده ۱۲- دانیال خرمی صفر
۹۷ کیلوگرم: میثم عبدی، برنده ۱۲- پوریا قدرتی ۱
۱۲۵ کیلوگرم: سجاد عزیزی، برنده ۱۰- محمدرضا حسین پور صفر

استقلال تهران ۷- شهدای زنجان ۳ (اسامی تیم استقلال در ابتدا آمده است) :

۵۷ کیلوگرم: نادر حاج آقانیا، برنده ۱۰- محمد کابلی صفر
۶۱ کیلوگرم: عرفان جعفریان، برنده ۱۰- یونس سرمستی صفر
۶۵ کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی، برنده ۱۲- محمدکاظم خدابنده لو ۲
۷۰ کیلوگرم: علی اسماعیل پور ۲- میثم حیدری، برنده ۲
۷۴ کیلوگرم: جمال عبادی، برنده ۲- رضا مقتدر ۱
۷۹ کیلوگرم: حمیدرضا زرین پیکر، برنده ۱۰- علی شفیع زاد صفر
۸۶ کیلوگرم: سجاد غلامی ۲- علیرضا صابریان، برنده ۴
۹۲ کیلوگرم: امیر محمدی، برنده ۳- مسعود مددی ۲
۹۷ کیلوگرم: اسماعیل نجاتیان ۲ – اباذر اسلامی، برنده ۲
۱۲۵ کیلوگرم: عباس فروتن، برنده ۵- نعیم حسن زاده صفر

استقلال تهران ۷ – دانشگاه آزاد اسلامی ۳ (اسامی تیم استقلال در ابتدا آمده است) :

۵۷ کیلوگرم: نادر حاج آقانیا، برنده ۳- محمد خدابخشی صفر
۶۱ کیلوگرم: عرفان جعفریان، برنده ۱۵- میرعلی باوفا سادات ۹
۶۵ کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی، برنده ۵- فرزاد عموزاد خلیلی ۴
۷۰ کیلوگرم: یونس امامی، برنده ۱۴- فرهاد نوری ۴
۷۴ کیلوگرم: جمال عبادی ۵- مسعود کمروند، برنده ۸
۷۹ کیلوگرم: حمیدرضا زرین پیکر، برنده ۵- محمد نخودی ۳
۸۶ کیلوگرم: سجاد غلامی ۳ – سید محمدحسین میرباغبان، برنده ۱۳
۹۲ کیلوگرم: امیر محمدی ۱- حسین شهبازی، برنده ۲
۹۷ کیلوگرم: اسماعیل نجاتیان، برنده ۴، ضربه فنی- حسین جلالی نژاد ۴
۱۲۵ کیلوگرم: عباس فروتن، برنده ۴- امین طاهری ۳

شهدای زنجان ۸- شرکت سهامی فرش ایران ۲ (اسامی تیم زنجان در ابتدا آمده است) :

۵۷ کیلوگرم: مهدی حسن نیا صفر – رضا خلاقی، برنده ۶
۶۱ کیلوگرم: یونس سرمستی، برنده ۱۰- امیرحسین رسولی صفر
۶۵ کیلوگرم: سپهر اسماعیلی ۷- مجید ساده، برنده ۹
۷۰ کیلوگرم: محمد زمانی، برنده ۶ – حسین رنجبر ۴ (مصدوم شدند)
۷۴ کیلوگرم: محمد شهبازنژاد، برنده ۱۰- محمد محولاتی ۴ (مصدوم شدند)
۷۹ کیلوگرم: عبداله شیخ اعظمی، برنده ۱۰- علیرضا محمدی صفر
۸۶ کیلوگرم: هادی رستمی، برنده ۴- علیرضا نقی لو ۲
۹۲ کیلوگرم: مسعود مددی، برنده ۶- طاها خمینه صفر
۹۷ کیلوگرم: اباذر اسلامی، برنده ۱۰- پوریا قدرتی صفر
۱۲۵ کیلوگرم: نعیم حسن زاده، برنده ۷- محمدرضا حسین پور ۱

دانشگاه آزاد اسلامی ۸- شهدای زنجان ۲ (اسامی تیم دانشگاه در ابتدا آمده است) :

۵۷ کیلوگرم: عرفان آئینی، برنده ۱۷- محمد کابلی ۸
۶۱ کیلوگرم: رحمان عموزاد خلیلی، برده ۱- یونس سرمستی صفر
۶۵ کیلوگرم: پیمان بیابانی، برنده ۸- محمدکاظم خدابنده لو ۴
۷۰ کیلوگرم: مجتبی عموزاد خلیلی ۲- میثم حیدری، برنده ۳
۷۴ کیلوگرم: محمدصادق فیروزپور، برنده ۱۰، ضربه فنی – رضا مقتدر ۲
۷۹ کیلوگرم: محمد نخودی، برنده ۵- عبداله شیخ اعظمی ۴
۸۶ کیلوگرم: سید محمدحسین میرباغبان، برنده ۱۱ – علیرضا صابریان ۵
۹۲ کیلوگرم: حسین شهبازی، برنده ۵- مسعود مددی ۲
۹۷ کیلوگرم: میثم عبدی ۲- اباذر اسلامی، برنده ۱۲
۱۲۵ کیلوگرم: امین طاهری، برنده ۴ - نعیم حسن زاده (مصدومیت)

استقلال تهران ۱۰ -  شرکت سهامی فرش ایران صفر (اسامی تیم استقلال در ابتدا آمده است) :

۵۷ کیلوگرم: سیدرضا عزیزی، برنده ۷- احمد جوان صفر
۶۱ کیلوگرم: عرفان جعفریان، برنده ۱۰- امیرحسین رسولی صفر
۶۵ کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی، برنده ۱۰- مجید ساده ۶
۷۰ کیلوگرم: مرتضی قیاسی، برنده ۳- اسماعیل ناظریان ۲
۷۴ کیلوگرم: جمال عبادی، برنده، محمد محولاتی صفر (مصدوم بود)
۷۹ کیلوگرم: حمیدرضا زرین پیکر، برنده ۱۰، ضربه فنی – علیرضا محمدی صفر
۸۶ کیلوگرم: سجاد غلامی، برنده ۸- امیررضا مجاوری صفر
۹۲ کیلوگرم: امیر محمدی، برنده ۹ – طاها خمینه ۲
۹۷ کیلوگرم: عیرضا رکابی، برنده ۱۳- پوریا قدرتی صفر
۱۲۵ کیوگرم: جابر صادق زاده، ۱۴، ضربه فنی – محمد حسین پور ۱

دور برگشت گروه (ب) روزهای ۱۹ و ۲۰ آذرماه برگزار می‌شود.

چهارشنبه ۱۹ آذر:

ساعت ۹:۳۰: اترک خراسان شمالی- پاس ساری
ساعت ۹:۳۰: چسب رازی – هیأت کشتی قائمشهر
ساعت ۱۱: بازار بزرگ ایران- اترک خراسان شمالی
ساعت ۱۱: چسب رازی – پاس ساری
ساعت ۱۵: هیأت کشتی قائمشهر – بازار بزرگ ایران
ساعت ۱۷:۳۰: هیأت کشتی خراسان شمالی- چسب رازی

پنج شنبه ۲۰ آذر:

ساعت ۱۰: بازار بزرگ ایران- پاس ساری
ساعت ۱۱:۳۰: هیأت کشتی قائمشهر – اترک خراسان شمالی
ساعت ۱۶: بازار بزرگ ایران- چسب رازی
ساعت ۱۸: پاس ساری- هیأت کشتی قائمشهر

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha