مالکان سهام عدالت استان فارس در سجام ثبت‌نام کنند

شیراز-ایرنا- مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت استان فارس گفت: همه افرادی که روش غیرمستقیم را برای مدیریت سبد دارایی سهام عدالت خود انتخاب کرده‌اند لازم است، برای برخورداری از مزایای طرح در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) نام‌نویسی کنند.

افشین انصاری دوشنبه با اشاره به فعالیت‌های شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت استان فارس در صیانت از سرمایه های مردم، اظهار داشت: این شرکت بیش از ۲میلیون سهامدار دارد.

وی ادامه داد: در راستای اجرای ابلاغیه مقام معظم رهبری در تاریخ ۹اردیبهشت ۹۹ در خصوص آزادسازی سهام عدالت و لزوم بورسی شدن شرکتهای سرمایه گذاری سهام عدالت، سهامداران آن مشمولان نهایی هستند که روش غیرمستقیم سهامداری را برای مدیریت پرتفوی خود انتخاب کرده اند. 

انصاری افزود: در ادامه، اقدامات قانونی ازجمله برگزاری مجمع عمومی فوق العاده با دستور افزایش سرمایه، انجام حسابرسی از صورتهای مالی توسط بازرس قانونی،ثبت صورتجلسه مبنی بر افزایش سرمایه به مبلغ ۲۶هزارمیلیارد تومان در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری شیراز صورت گرفت.

وی اظهار داشت: درخواست بورسی شدن این شرکت توسط هیات عالی پذیرش سازمان بورس در تاریخ ۱۱شهریور ۹۹ مورد موافقت قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت استان فارس گفت: با پیگیریهای مستمر، بعد از ۱۵ سال این شرکت به عنوان پانصد و شصت و پنجمین شرکت بورسی در بازار دوم بورس با نماد وسفارس پذیرش و از تاریخ ۱۰ آذر ۹۹ نماد این شرکت بازگشایی و معاملاتی شد.

وی در عین حال اعلام کرد: همه افرادی که روش غیر مستقیم را برای مدیریت سبد دارایی خود انتخاب کرده‌اند لازم است درجهت برخورداری از مزایای طرح با رعایت پروتکلهای بهداشتی نسبت به ثبت نام در سامانه سجام به آدرس اینترنتی www.sejam.ir اقدام کنند.

وی گفت: لازم به ذکر است بدون دریافت کد بورسی از طریق سامانه سجام خرید و فروش و دریافت سود سهام مقدور نیست.

انصاری همچنین گفت: از عموم سهامداران درخواست می کنم برای فروش سهام خود اقدام نکنند چراکه با درخواست فروش توسط عده زیادی از سهامداران، قیمت سهام آنها کاهش خواهد یافت.

او تاکید کرد: سرمایه گذاری در بازار سهام باید با نگاه بلندمدت باشد و تصمیمات هیجانی چه در فروش و یا خرید سهم، قطعا ریسک زیادی را متوجه سهامداران خواهد کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha