انتشار سه کتاب در شیروان و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

بجنورد- ایرنا- رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان گفت: سه کتاب با عناوین «انسانم آرزوست» و «بهار عاشقان» از مجموعه کتب انتشارات گنج سخن و «فعال‌سازی رفتاری برای افسردگی»  در این شهرستان منتشر شد.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی؛ ابراهیم عباسپور روز دوشنبه اظهار داشت: ۲ اثر نخست به نویسندگی شجاع روشن شکرانلو با مضامین خودشناسی،  خداشناسی و منجی در ادیان، به ترتیب در ۶۸ و ۶۶ صفحه و مجموعا شمارگان ۲ هزار نسخه توسط انتشارات شیلان چاپ و راهی بازار نشر شده است.

وی افزود: کتاب فعال سازی رفتاری برای افسردگی نیز به نویسندگی «دیوید اچ بارلو» با ترجمه عباس تدینی در انتشارات شیلان منتشر شده است.
وی با بیان اینکه این کتاب با ۱۳۶ صفحه، شمارگان هزار نسخه چاپ و روی پیشخوان کتابفروشی ها قرار گرفته است.

پلمب چهار واحد صنفی متخلف در گرمه

فرمانده انتظامی گرمه گفت: چهار واحد صنفی به دلیل رعایت نکردن قوانین بهداشتی در این شهرستان پلمب شد.

سرهنگ علیرضا پوربه با بیان اینکه با آغاز طرح محدودیت ها، ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی در قالب گشت مشترک با کارشناسان اداره بهداشت و صمت از واحدهای صنفی بازدید کردند، گفت: در این رابطه ۲۰۶ واحد صنفی در سطح شهرستان مورد بازدید قرار گرفت که ۶۸ واحد صنفی تذکر گرفتند و به ۸۴ واحد صنفی نیز اخطار کتبی داده شد.

دستگیری شکارچیان قوچ وحشی در اسفراین

رییس اداره حفاظت محیط زیست اسفراین گفت: ۲ شکارچی متخلف قوچ وحشی در ارتفاعات منطقه حفاظت شده سالوک این شهرستان دستگیر شدند.

علی فرجی افزود: از این متخلفان لاشه یک راس قوچ وحشی، ۲ قبضه سلاح شکاری تک لول و برنو، یک عدد فشنگ برنو، ۶ عدد فشنگ ساچمه ای و یک عدد ساچمه پاره کشف و ضبط شد.

وی گفت: طبق قانون شکار و صید، جریمه شکار هر راس قوچ وحشی ۲۵۰ میلیون ریال تعیین شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها