مهمترین ماموریت بنیاد شهید ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

تهران - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مهمترین ماموریت ما در بنیاد شهید و امور ایثارگران ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

به گزارش خبرنگار حوزه ایثار و شهادت ایرنا، ملک‌ محمدنجفی معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران روز دوشنبه در جلسه هم‌اندیشی با سردار یعقوب سلیمانی و مدیران اداره کل معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در ساختمان شهید سلیمانی این مطلب را عنوان کرد.

وی در این جلسه پس از شنیدن دغدغه‌های مدیران کل معاونت فرهنگی و آموزشی اظهار کرد: معتقدم که با بودجه محدودی که سال ۱۳۹۹ در اختیار داشتیم، فقط شهدا راهگشای ما بودند و توانستیم در زمینه پرداخت مطالبات اقدامات خوبی انجام دهیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه بودجه سال۱۴۰۰ بر مبنای عملکرد هر معاونت تنظیم شده است، افزود: مهمترین ماموریت ما در بنیاد شهید و امور ایثارگران ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است. از این رو، با توجه به نقش مهمی که معاونت فرهنگی و آموزشی در این زمینه دارد، کوشیدیم در بودجه امسال و سال آینده برای این معاونت اعتبار مناسبی در نظر بگیریم.

وی تاکید کرد: با آنکه‌ آقای اوحدی، در بسیاری از امور، فعالیت‌های خود را وقف رسیدگی به دغدغه‌های خانواده شهدا و ایثارگران کرده‌اند اما معتقدند که نباید از حقوق کارکنان بنیاد شهید غافل شویم. ما از اینکه می‌بینیم جامعه ایثارگری و خانواده معزز شهدا از خدمات ما بهره‌مند می‌شوند احساس خرسندی می‌کنیم. 

در پایان این نشست هم‌اندیشی راهکارهای ارتقاء سطح خدمات فرهنگی و هماهنگی برای تسریع و تسهیل در امور بررسی و تصمیمات لازم در این زمینه اتخاذ شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha