امکان بهره‌مندی از کانون زبان ایران در سراسر خراسان جنوبی فراهم شد

بیرجند - ایرنا - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی گفت: امکان بهره‌مندی علاقه‌مندان به آموزش‌ زبان‌های خارجی از کانون زبان ایران در تمامی نقاط استان فراهم شده است.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی، طاهره حمیدی همزمان با آغاز ثبت‌نام ترم زمستان ۱۳۹۹ از فراهم شدن امکان استفاده از کلاس‌های آموزشی کانون زبان ایران در تمامی نقاط استان ویژه رده‌های سنی کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان خبر داد.

وی افزود: تاکنون فقط در شهرستان‌های بیرجند، قاینات، سرایان و طبس امکان استفاده حضوری از دوره‌های آموزشی کانون زبان ایران در ۲ رشته انگلیسی و عربی وجود داشته است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی گفت: با مجازی شدن کلاس‌های آموزشی کانون زبان ایران در سطح کشور علاوه بر اینکه امکان ثبت‌نام برای تمامی علاقه‌مندان به فراگیری زبان‌های خارجی در همه نقاط استان فراهم شده است، زبان‌آموزان می‌توانند علاوه بر زبان‌های انگلیسی و عربی در کلاس‌های آموزشی زبان‌های آلمانی، فرانسه، روسی، اسپانیایی و ایتالیایی در بستر اینترنتی www.ili.ir  نیز اقدام کنند.

کانون زبان ایران از موسسه‌های قدیمی آموزش زبان‌های خارجه در غرب آسیا و وابسته به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است و در حال حاضر با توجه به شیوع ویروس کرونا و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی تمامی دوره‌های آموزشی این موسسه به صورت مجازی در حال برگزاری است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha