فوتی های کرونا در ایلام به ۶۰۴ نفر افزایش یافت

ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۶ فوتی ناشی از کرونا در استان ثبت شد و شمار فوتی تاکنون به ۶۰۴ نفر رسیده است.

دکتر محمد کریمیان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در ۲۴ گذشته ۷۹ ابتلا جدید به کرونا در استان شناسایی شد و تعداد مبتلایان به ۲۳ هزار و ۲۷ نفر رسیده است.

وی با بیان اینکه اعمال محدودیت ها سبب کاهش ابتلا به کرونا در استان شده است، گفت: ۲۵ مبتلا جدید در مراکز درمانی استان بستری شدند و هم اکنون تعداد بستری ها به ۱۶۲ نفر رسیده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام اظهار داشت: از تعداد بستری های جدید ۱۲ نفر مربوط به ایلام، ۲ نفر مربوط به دهلران، ۲ نفر چرداول، ۲ نفر ایوان، ۲ نفر آبدانان، ۲ نفر دره شهر ،۲ نفر مهران و یک نفر نیز مربوط به سیروان است.

دکتر کریمیان با بیان اینکه ۲۱ هزار و ۶۰۱ نفر از مبتلایان به کرونا در استان بهبود یافته اند، گفت: شهرستان های چرداول و آبدانان در وضعیت قرمز، هلیلان و دهلران در وضعیت زرد و سایر شهرستان ها در وضعیت نارنجی قرار دارند.

وی تاکید کرد: خارج شدن شهرستان ها از وضعیت قرمز به منزله پایان کرونا نیست و مردم باید همچنان پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =