سه دستگاه اکسیژن ساز از سوی بنیاد مستضعفان به ایلام اختصاص یافت

ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: سه دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی ۳۰۰ لیتری از سوی بنیاد مستضعفان به ارزش ۱۲۰ میلیارد ریال به استان اختصاص یافت.

دکتر محمد کریمیان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به دنبال افزایش شیوع کرونا در موج سوم و با توجه به مشکلات بیمارستان‌های درگیر کرونا با پیگیری های مداوم امام جمعه و استاندار ایلام این سه دستگاه توسط رییس بنیاد مستضعفان به استان اختصاص یافت.

وی افزود: ۲ دستگاه اکسیژن ساز ۶۰۰ لیتری با اعتبار ۳۷ میلیارد ریال نیز در بیمارستان های امام خمینی (ره) و مصطفی شهر ایلام نصب شده اند.

دکتر کریمیان یادآور شد: همچنین یک دستگاه اکسیژن ساز دیگر از سوی وزارت بهداشت و درمان با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال به بیمارستان طالقانی شهر ایلام اختصاص یافته و در حال نصب است.

وی اضافه کرد: یک دستگاه اکسیژن ساز ۶۰۰ لیتری دیگر نیز از سوی وزارت بهداشت با اعتبار ۲۴ میلیارد ریال به بیمارستان مصطفی خمینی ایلام اختصاص یافته است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: ۲ دستگاه اکسیژن ساز ۶۰۰ لیتری با اعتبار ۴۴ میلیارد ریال بر اساس اولویت به ۲ شهرستان استان اختصاص می یابد که بزودی وارد استان می شوند.

دکتر کریمیان افزود: در مجموع ۹ دستگاه اکسیژن ساز به استان ایلام اختصاص یافته است و امیدواریم بتوانیم با تامین تجهیزات خدمات بیشتری به بیماران و مردم استان ارائه کنیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha